آغاز ثبت نام برای جذب نیروی معینه کاروان های حج تمتع آغاز ثبت نام برای جذب نیروی معینه کاروان های حج تمتع آغاز ثبت نام برای جذب نیروی معینه کاروان های حج تمتع بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آغاز ثبت نام برای جذب نیروی معینه کاروان های حج تمتع آغاز ثبت نام برای جذب نیروی معینه کاروان های حج تمتع آغاز ثبت نام برای جذب نیروی معینه کاروان های حج تمتع آغاز ثبت نام برای جذب نیروی معینه کاروان های حج تمتع آغاز ثبت نام برای جذب نیروی معینه کاروان های حج تمتع

آغاز ثبت نام برای جذب نیروی معینه کاروان های حج تمتع

بعثه مقام معظم رهبری به منظور تکمیل نیروهای خواهرمعینه کاروان های شیعه حج تمتع برای نخستین بار براساس نیاز استان‌ها از میان متقاضیان بومی واجد شرایط نیرو جذب می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام علی پروانه مدیر جذب و سازماندهی معاونت فرهنگی بعثـه‌‌ مقام معظم رهبری درگفتگوی خبری دراین باره اظهار داشت: نحوه جذب وگزینش معینه‌ها در راستای بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت بالای حوزه‌های علمیه سراسر کشور و استفاده از توان علمی و عملی خواهران مبلغه واجد شرایط در چرخه حج وزیارت طی اطلاعیه ای به    استان ها ابلاغ شده است.


وی با اشاره به اینکه دراین اطلاعیه شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان ذکر شده است، افزود: قراراست آزمون کتبی به صورت متمرکز روزجمعه 29 فروردین ماه سال آینده در شهر مقدس قم برگزار شود.


بگفته وی ازمیان افرادی که حد نصاب لازم را در آزمون کسب کنند برای مصاحبه دعوت بعمل می آید و پذیرفته شدگان در مرحله مصاحبه شفاهی ملزم به ارایه یک لوح فشرده ( CD ) از جدیدترین سخنرانی خود برای ارزیابی به دفتر نمایندگی بعثه در استانها یا مناطق می باشند.


مدیر جذب و سازماندهی بعثه با اشاره به اینکه داوطلبانی که موفق به کسب حداقل 60٪ امتیاز در مرحله ارزیابی نوار شوند برای گذراندن آموزش بدو خدمت معرفی خواهند شد، گفت: یکی از شروط اعزام، کسب حداقل معدل 70% از مجموع آزمون کتبی، مصاحبه، ارزیابی سخنرانی و آموزش می‌باشد.


حجت الاسلام پروانه درپاسخ به سوالی درباره نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون اظهار داشت: کلیه مراحل ثبت نام آزمون و پرداخت هزینه ثبت نام بصورت اینترنتی از طریق پایگاه مدیریت جذب و سازماندهی به آدرس azmoon.hajj.ir صورت خواهد پذیرفت.


وی با بیان اینکه هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون 000/500 ریال بوده و با استفاده از کارت های عضو شتاب و ازطریق درگاه مدیریت جذب و سازماندهی صورت می پذیرد، افزود: ثبت نام برای آزمون بصورت اینترنتی و همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها) از 11الی 25 دی ماه امسال و در پایگاه مدیریت جذب و سازماندهی انجام خواهد شد.


وی با اشاره به اینکه بارگذاری تصویر مدارک همزمان با ثبت نام در سامانه آزمون ضروری است، اضافه کرد: کلیه متقاضیان می‌بایست حداکثر یک هفته بعد از ثبت نام به دفترنمایندگی بعثه محل سکونت خود مراجعه و اصل و کپی مدارک خواسته شده را تحویل دهند؛ تا پس از تأیید و صحت سنجی، مجوز شرکت در آزمون  برای آنان صادر شود.


وی در پایان اظهار داشت: مدارک لازم جهت بارگذاری در ثبت نام اینترنتی و ارائه به دفاتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری و منابع آزمون کتبی در اطلاعیه جذب وگزینش معینه‌ها ذکر شده و این اطلاعیه در سایت azmoon.hajj.ir برای متقاضیان قابل دسترس می باشد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران