پرچم سردار سلیمانی در بازسازی عتبات بر افراشته خواهد ماند پرچم سردار سلیمانی در بازسازی عتبات بر افراشته خواهد ماند پرچم سردار سلیمانی در بازسازی عتبات بر افراشته خواهد ماند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
پرچم سردار سلیمانی در بازسازی عتبات بر افراشته خواهد ماند پرچم سردار سلیمانی در بازسازی عتبات بر افراشته خواهد ماند پرچم سردار سلیمانی در بازسازی عتبات بر افراشته خواهد ماند پرچم سردار سلیمانی در بازسازی عتبات بر افراشته خواهد ماند پرچم سردار سلیمانی در بازسازی عتبات بر افراشته خواهد ماند

پرچم سردار سلیمانی در بازسازی عتبات بر افراشته خواهد ماند

ستاد بازسازی عتبات عالیات در پیامی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی، ضمن عرض تبریک و تسلیت، تاکید کرد: پرچمی که این سردار رشید اسلام در راه بازسازی عتبات و خدمت به زائران حسینی برافراشت، هرگز بر زمین نخواهد افتاد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، ستاد بازسازی عتبات عالیات به مناسبت عروج سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، پیامی صادر کرد. متن پیام به این شرح است:
«ﺑﺴﻢ رب اﻟﺸﻬﺪاء و اﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده رشید جبهه مقاومت اسلامی و مالک اشتر علی زمان پس از سال ها مجاهدت به جمع یاران شهیدش پیوست.
این سردار رشید اسلام که همواره پرچمدار حمایت از مستضعفین جهان بود، پس از سقوط حزب بعث، با راه اندازی ستاد پشتیبانی مردم عراق، به کمک مردم ستمدیده این کشور شتافت و سپس با برافراشتن پرچم بازسازی عتبات عالیات، غبار ناشی از سال ها ظلم حکومت بعثی ها برحرم های مطهر ائمه اطهار و سید الشهدا (علیهم الاسلام) را از چهره این حرم ها زدود و فضای دلنشین زیارت را برای میلیون ها زائر شیفته فراهم نمود.
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به مصداق آیه شریفه «اشداء على الکفار رحماء بینهم» محور جبهه مقاومت اسلامی در برابر کفار و در عین حال الگو و مایه دلگرمی مستضعفان منطقه و حتی جهان بود.
رهنمود ها و حمایت های این شهید بزرگوار از اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات در سال های گذشته و فرمان بسیج عمومی موکب های اربعین حسینی برای پشتیبانی از هموطنان سیل زده در ابتدای امسال در کنار مجاهدت های خالصانه اش در حافظه تاریخی ملت بزرگ ایران محفوظ خواهد ماند.
شهادت این سردار رشید اسلام بدست آمریکای خبیث، نه تنها جبهه مقاومت را تضعیف نخواهد کرد، بلکه به برکت خون پاک ایشان، وحدت ملت ها و توان جبهه مقاومت تقویت خواهد شد.




مطالب مرتبط

نظرات کاربران