مفتی اهل سنت عراق: هر نماینده پارلمان که با اخراج نیروهای آمریکایی مخالف باشد، خیانتکار است مفتی اهل سنت عراق: هر نماینده پارلمان که با اخراج نیروهای آمریکایی مخالف باشد، خیانتکار است مفتی اهل سنت عراق: هر نماینده پارلمان که با اخراج نیروهای آمریکایی مخالف باشد، خیانتکار است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
مفتی اهل سنت عراق: هر نماینده پارلمان که با اخراج نیروهای آمریکایی مخالف باشد، خیانتکار است مفتی اهل سنت عراق: هر نماینده پارلمان که با اخراج نیروهای آمریکایی مخالف باشد، خیانتکار است مفتی اهل سنت عراق: هر نماینده پارلمان که با اخراج نیروهای آمریکایی مخالف باشد، خیانتکار است مفتی اهل سنت عراق: هر نماینده پارلمان که با اخراج نیروهای آمریکایی مخالف باشد، خیانتکار است مفتی اهل سنت عراق: هر نماینده پارلمان که با اخراج نیروهای آمریکایی مخالف باشد، خیانتکار است

مفتی اهل سنت عراق: هر نماینده پارلمان که با اخراج نیروهای آمریکایی مخالف باشد، خیانتکار است

مفتی عام اهل سنت جمهوری عراق تأکید کرد: هر نماینده سنّی پارلمان که به خروج نیروهای اشغالگر از عراق رای ندهد، به اهل سنت خیانت کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، مفتی عام اهل سنت جمهوری عراق روز جمعه (20 دی ماه) در خطبه های نماز جمعه از تصویب طرح اخراج نیروهای آمریکایی از عراق در پارلمان این کشور استقبال کرد و مخالفان این طرح را خیانتکار خواند.


شیخ "مهدی بن احمد الصمیدعی" با اشاره به نام یکی از نمایندگان اهل سنت این مجلس اظهار کرد: من از رای مثبت شیخ "احمد الجربا" به این طرح تقدیر می کنم. او ما را سربلند ساخت و عار را از اهل سنت در عراق دور ساخت.


وی تأکید کرد: هر نماینده سنّی پارلمان که به خروج نیروهای اشغالگر از عراق رای ندهد، به اهل سنت خیانت کرده است.


شیخ مهدی الصمیدعی ادامه داد: همه شرفای اهل سنت و نیر خانواده های شهدا و نیروهای مقاومت نباید از هیچ نماینده پارلمانی که طرح اخراج نیروهای اشغالگر را امضاء نکرده است، استقبال کنند.


وی همچنین با اشاره به زندانیان عراقی گفت: 41 هزار مجاهد در زندان های عراق هستند و  30 هزار نفر از آنها از جمله کسانی بودند که با نیروهای آمریکایی جنگیدند و به آنها ضربه های سختی زدند.


شیخ مهدی الصمیدعی با اشاره به توطئه های سفارت آمریکا در عراق با استفاده از مزدوران خود، راه مقابله با این مزدوران را آزادی زندانیان مقاومت دانست و تصریح کرد: از نخست وزیر عراق درخواست می کنم که این کار را انجام بدهد. حرام است که قهرمانان در زندان ها باشند و مزدوران آزاد بگردند.


وی همچنین برای آزادی زندانیان اهل سنت از ولی امر مسلمین استمداد کرد و گفت: از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای درخواست می کنم که برای آزادی زندانی های قهرمانی که با اشغالگران آمریکایی جنگیدند، وساطت کنند.


| شناسه مطلب: 98919

نام منبع: ابناعراق امریکامطالب مرتبط

نظرات کاربران