خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان

خدمات رسانی کارگزاران سازمان حج وزیارت به سیل زدگان

کارگزاران سازمان حج و زیارت که وظیفه خدمات رسانی به زائران حج و اعتاب مقدسه را برعهده دارند، در شرایط بحرانی و خاص هم از امداد رسانی و خدمات رسانی به مردم غافل نمی‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل ازخبرگزاری میزان، کارگزاران سازمان حج و زیارت که وظیفه خدمات رسانی به زائران حج و اعتاب مقدسه را برعهده دارند، در شرایط بحرانی و خاص هم از امداد رسانی و خدمات رسانی به مردم غافل نمی‌شوند. نمونه بارز این خدمات رسانی این بار در روستا‌های دورافتاده و سیل زده استان سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار بوقوع پیوسته است.


در روز‌های گذشته که سیل ویرانگر شهر‌ها و روستا‌های استان سیستان و بلوچستان را درنوردیده و هزاران نفر از مردم این استان را دچار مشکلات متعددی کرده است، جمعی از کارگزاران استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی در کنار کارکنان سازمان حج وزیارت، با امکانات موجود به یاری مردم سیل زده شتافته اند.


جمعی از کارگزاران، آشپز‌ها و عوامل برای امدادرسانی به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان این بار به دورترین نقاط استان رهسپار شده اند تا با طبخ غذای گرم و تقدیم آن به سیل زدگان، بخشی از آلام این مردم را بزدایند.


کارگزاران با امکانات محدود استان و کمک‌های مردمی غذا‌های طبخ شده را به صورت گرم به روستا‌های بخش دشتیاری شهرستان چابهار ارسال می‌کنند تا مردم محروم این مناطق از غذای گرم در این شرایط بحرانی تناول کنند.


شکیبا عضو هییت مدیره کارگزاران استان سیستان و بلوچستان و مسئول هماهنگی و امدادرسانی کارگزاران می‌گوید که فرایند طبخ غذا و ارسال آن به روستاییان مناطق دورافتاده بخش دشتیاری از روز‌های گذشته آغاز شده و طی روز‌های آتی نیز ادامه می‌یابد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران