تشکر رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله تشکر رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله تشکر رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تشکر رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله تشکر رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله تشکر رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله تشکر رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله تشکر رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله

تشکر رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی ضمن تشکر از انگلیس به دلیل تحریم حزب‌الله لبنان اعلام کرد: تحریم حزب‌الله توسط انگلیس به درخواست ما انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «اسرائیل کاتز» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از انگلیس به دلیل تحریم جنبش حزب‌الله لبنان تمجید کرد و در پیامی توئیتری نوشت: از دولت انگلیس به دلیل اعمال تحریم علیه شاخه سیاسی حزب‌الله که یک سازمان تروریستی اعلام شده است، قدردانی می‌کنم. این دستاوردی بزرگ در مبارزه اسرائیل با ایران و نایبانش است. در دیداری که با دومینیک راب (وزیر خارجه انگلیس) داشتم، این درخواست را مطرح کردم و از او بابت این گام متشکرم.
این در حالیست که خزانه داری انگلیس چندی پیش با انتشار بیانیه‌ای گفت که مقاومت حزب‌الله لبنان را به عنوان یک گروه تروریستی می‌شناسد!
انگلیس در این ارتباط اعلام کرده که بعد از این با اعضا و وابستگان گروه حزب‌الله لبنان، بر اساس قوانین تأمین مالی تروریسم برخورد خواهد کرد و دارایی‌های این حزب را بلوکه می‌کند.
در حالی که تاکنون تنها شاخه نظامی گروه «حزب الله لبنان» در فهرست تروریستی لندن قرار داشته است، حال خزانه‌داری انگلیس اعلام کرده بعد از این شاخه‌های سیاسی و نظامی حزب‌الله به صورت همزمان تحت قانون «اقدام توقیف اموال تروریستی» مصوب سال ۲۰۱۰ قرار خواهند گرفت.
آمریکا هم پیش از این به کشورهای اروپایی برای قراردادن نام حزب الله لبنان در فهرست گروه تروریستی فشار وارد کرده بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران