شان و جایگاه زائران ایرانی باید حفظ شود شان و جایگاه زائران ایرانی باید حفظ شود شان و جایگاه زائران ایرانی باید حفظ شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
شان و جایگاه زائران ایرانی باید حفظ شود شان و جایگاه زائران ایرانی باید حفظ شود شان و جایگاه زائران ایرانی باید حفظ شود شان و جایگاه زائران ایرانی باید حفظ شود شان و جایگاه زائران ایرانی باید حفظ شود

شان و جایگاه زائران ایرانی باید حفظ شود

نماینده تام الاختیار آیت‌الله العظمی سید علی سیستانی بر لزوم حفظ شان و جایگاه زائران ایرانی تاکید  و حجاج را به  رعایت قوانین کشور میزبان توصیه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت وسرپرست حجاج ایرانی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی در ایران درباره مسایل حوزه حج و زیارت گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نواب در این دیدار به برگزاری موفقیت آمیزحج 98 اشاره و برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات صورت گرفته در حج آینده را بیان کرد.

سرپرست حجاج ایرانی تصریح کرد: عزت و کرامت و امنیت حجاج کشورمان در سفر معنوی حج همواره مورد توجه بوده و امیدواریم با بهره گرفتن از نظرات و توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید، حج خوبی را در سال آینده برگزار کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی نیز در این دیدار بر حفظ شان و جایگاه زائران ایرانی تاکید کرد و حج را بهترین فرصت برای تقویت وحدت میان مسلمانان دانست.

وی همچنین زائران را به رعایت نظم و انضباط و پایبندی به قوانین کشور میزبان توصیه کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران