مسابقه اینترنتی مسابقه اینترنتی مسابقه اینترنتی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
مسابقه اینترنتی مسابقه اینترنتی مسابقه اینترنتی مسابقه اینترنتی مسابقه اینترنتی

مسابقه اینترنتی"همنوای غربت" به مناسبت اربعین حسینی برگزار می گردد

ابراهیم صارمی معاون پشتیبانی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:در راستای اهداف ستاد عمره و عتبات که همان تبلیغ و ترویج دین و فعالیت های فرهنگی می باشد و با توجه به فرا رسیدن ایام اربعین سید و سالار شهیدان اقدام به برگزاری مسابقه اینترنتی همنوای غربت در سایت لبیک نموده ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از  لبیک،ابراهیم صارمی معاون پشتیبانی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:به مناسبت اربعین حسینی و همزمان با ایام شهادت حضرت رقیه(س) و در راستای اهداف و ماموریت های فرهنگی-دینی ستاد عمره و عتبات که همان تبليغ و ترويج دين و تبيين نهضت امام حسين (ع) مي باشد اقدام به برگزاری مسابقه ای با موضوع امام حسین(ع) و با عنوان "همنوای غربت" نموده ایم.
وی افزود:ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تداوم برنامه های فرهنگی اقدام به برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی در ایام حضور دانشجویان در سرزمین وحی،مسابقات کتابخوانی از نشریه زمزم و بسته های فرهنگی قبل و بعد از سفر و مقاله نویسی می نماید.همچنین تاکنون مسابقات اینترنتی غدیر،فجرآفرینان و مسابقات قرآنی در نمایشگاه قرآن از سوی این مجموعه برگزار شده است.
صارمی گفت:دانشجویان از امروز تا اربعین حسینی فرصت دارند با مراجعه به سایت لبیک به نشانی labbayk.com در این مسابقه شرکت نمایند.
گفتنی است هدایای این مسابقه عبارت اند از سهمیه عمره،سهمیه عتبات عالیات +کمک هزینه و سایر هدایای فرهنگی.
نظرات کاربران