برگزیدگان دومین سوگواره مطبوعات اربعین معرفی شدند

برگزیدگان دومین سوگواره مطبوعات اربعین حسینی در آیین پایانی این جشنواره در اهواز معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سرپرست اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان شامگاه شنبه (5 آبان ماه) در آیین پایانی این جشنواره بیان کرد: این اداره کل به مناسبت اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) با هدف ثبت و روایت بزرگترین رویداد مذهبی و فرهنگی جهان اسلام همانند پارسال اقدام به برگزاری دومین سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی در سطح خوزستان کرد.


مهرانگیز بحیرایی افزود: این سوگواره در چهار بخش تیتر، خبر، گزارش خبری و عکس با موضوعات اربعین و نماز، اربعین و اتحاد اقوام استان، اربعین و اتحاد و وحدت مردم ایران و عراق برگزار شد که ۸۴ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.


در بخش تیتر محمدعلی بهوندی از خبرگزاری قدس آنلاین رتبه اول، سیده فاطمه هلالات از خبرگزاری مهر رتبه دوم و کوثر کریمی از خبرگزاری مهر رتبه سوم را کسب کردند.


همچنین  مریم کروشاوی از خبرگزاری قدس آنلاین، رضا خبازان از ایرنا اهواز و محمدرضا بنوره از ایرنا اهواز به ترتیب موفق به کسب رتبه اول تا سوم در بخش خبر شدند.


در بخش گزارش نیز شهرزاد امیری از پایگاه خبری نبض شهر و ثریا زندیار از روزنامه روزان به ترتیب مقام اول و دوم این بخش را کسب کردند و مقام سوم به  طور مشترک به حسین اسکندری از روزنامه فرهنگ جنوب و عاطفه اسماعیلی منش از خبرگزاری فارس رسید.


در بخش عکس این جشنواره کوروش صالحی از نشریه بامداد زاگرس، محمد آهنگر از خبرگزاری روضه نیوز  و مرتضی جعفری از خبرگزاری تابناک نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.


| شناسه مطلب: 99062

نام منبع: ایرنااربعینمطالب مرتبط

نظرات کاربران