لیالی: اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است لیالی: اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است لیالی: اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
لیالی: اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است لیالی: اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است لیالی: اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است لیالی: اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است لیالی: اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است

لیالی: اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است

دانشجویان دختر می توانند در قالب کاروان های عادی به عمره مفرده اعزام شوند و حضور محارم برای این افراد در صورتی که به همراه کاروان اعزام شوند، الزامی نیست اما اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، علی لیالی رییس سازمان حج و زیارت با بیان آغاز اعزام دانشجویان از 25 بهمن ماه سال جاری گفت: آغاز اعزام زائران عمره دانشجویی از 25 بهمن آغاز و تا 5 اردیبهشت سال 90 ادامه می یابد.

وی افزود: قیمت سفر به عمره برای دانشجویان نیز حدودا 850 هزار تومان خواهد بود این در حالی است که به دانشجویان تسهیلات ویژه مانند وام ارائه می شود.
لیالی درباره اعزام دختران مجرد به عمره مفرده تصریح کرد: این افراد در غالب کاروان های عادی به عمره مفرده اعزام می شوند و حضور محارم برای این افراد در صورتی که به همراه کاروان اعزام شوند، الزامی نیست اما اعزام دانشجویان دختر به عمره مفرده همچنان متوقف است.

به گزارش لبیک ، علی لیالی اظهار داشت: ظرفیت اعزام امسال به عمره مفرده به بیش از 800 هزار نفر رسیده است که از 12 بهمن ماه سال جاری اعزام زائران آغاز خواهد شد.


| شناسه مطلب: 9907نظرات کاربران