مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری معرفی شد مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری معرفی شد مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری معرفی شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری معرفی شد مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری معرفی شد مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری معرفی شد مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری معرفی شد مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری معرفی شد

مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری معرفی شد

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در حکمی مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در حکمی  حجت‌الاسلام امیرمسعود حاجی ابراهیمی را به عنوان مدیر برنامه و محصولات فرهنگی بعثه‌‌‌ مقام معظم رهبری منصوب کرد.

سرپرست حجاج ایرانی در این حکم خطاب به حجت‌الاسلام حاجی ابراهیمی نوشته است: با توجه به شایستگی و سوابق ارزشمندی که در مسئولیت‌های مختلف داشته‌اید و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سیدحسین رکن الدینی، بدینوسیله جنابعالی را به سمت مدیر برنامه و محصولات فرهنگی معاونت امور فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری منصوب می نمایم. امید است با بکارگیری همه توان و بهره گیری از نیروهای متدین، خلاق و کارآمد تمامی تلاش و کوشش خود را در جهت تحقق اهداف مورد نظر و وظایف محوله بکار گیرید. دوام توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت دارم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران