نهم اسفند ماه، آغاز ثبت‌نام در کاروان های حج تمتع نهم اسفند ماه، آغاز ثبت‌نام در کاروان های حج تمتع نهم اسفند ماه، آغاز ثبت‌نام در کاروان های حج تمتع بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
نهم اسفند ماه، آغاز ثبت‌نام در کاروان های حج تمتع نهم اسفند ماه، آغاز ثبت‌نام در کاروان های حج تمتع نهم اسفند ماه، آغاز ثبت‌نام در کاروان های حج تمتع نهم اسفند ماه، آغاز ثبت‌نام در کاروان های حج تمتع نهم اسفند ماه، آغاز ثبت‌نام در کاروان های حج تمتع

نهم اسفند ماه، آغاز ثبت‌نام در کاروان های حج تمتع

رئیس سازمان حج و زیارت در جلسه  شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت، از آغاز ثبت نام اولویت های حج تمتع 99 از نهم اسفندماه خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت گفت: دهه فجر که پیروزی انقلاب اسلامی را به همراه داشت، بهشتی از معنویت را در این دوران ایجاد کرد و شخصیت‌های بزرگی را به تمام قامت برای اسلام و مسلمین با عقلانیت کامل و موازین دینی تربیت کرد.


وی افزود: امام راحل افراد صالح و ارزشی را تربیت کردند و امروز همه مدیون ایشان و مقام معظم رهبری هستیم که این راه را با عزت، افتخار و سربلندی دنبال کردند و ایران اسلامی را در جایگاه با عزت در عرصه بین‌المللی قرار دادند.


در ادامه این جلسه آقای علی‌رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت اظهار کرد: دهه مبارک فجر، پاسداشت روزهای پرافتخار بهاری است که در سایه رشادت‌ها و استقامت این ملت و خون پاک شهیدان امروز تبدیل به درخت تناور نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.


وی افزود: این دوران، تجلی اراده، عظمت و وحدت این ملت و رهبری مدبرانه آن است که درمقابل سلطه استکبار ایستادند و پرچم عزت، شرف و استقلال خود را بر فراز این سرزمین برافراشتند.


رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: امروز ایران اسلامی در طلیعه چهل و دومین بهار انقلاب اسلامی درحالی به حرکت خود ادامه می‌دهد که دشمن با همه توان بر دستاوردها و ارزش‌های ایرانی و اسلامی این ملت و استقلال، آزادگی و جمهوریت آن می‌تازد تا اهداف شوم خود را در جهت سلطه بدون منازع خود برمنطقه رقم زند اما به طور قطع درسایه این همدلی ملت راه به جایی نخواهد برد.


آقای رشیدیان همچنین به برنامه های اجرایی حج 99 اشاره کرد و از آغاز مذاکرات هیئت مسکن در عربستان خبر داد.


وی گفت: نام نویسی از دارندگان قبوض اولویت های حج تمتع آینده از نهم اسفند ماه آغاز و به زودی قیمت نهایی حج مشخص و اعلام خواهد شد.


وی افزود: برنامه‌ریزی برای حوزه های حمل ونقل، تغذیه، تدارکات، پزشکی و هواپیمایی انجام و در زمان مناسب اجرایی خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران