تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید»

تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید»

تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب «آن مرد با باران می‌آید» در سومین پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی در فرهنگسرای اندیشه منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، در آستانه‌ فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب، سومین پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی با معرفی کتاب «آن مرد با باران می‌آید» و انتشار تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر این کتاب از سوی مؤسسه‌ پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
این برنامه روز یکشنبه(۲۰ بهمن‌ماه)، از ساعت ۹:۳۰ صبح در فرهنگسرای اندیشه با حضور نویسنده‌ کتاب، علاقمندان و جمعی از فعالان حوزه‌ ادبیات انقلاب اسلامی برپا می‌شود.
رمان «آن مرد با باران می‌آید» اثر خانم وجیهه سامانی در سال ۱۳۹۱ در جشنواره‌ داستان انقلاب حوزه‌ هنری برگزیده و توسط انتشارات سوره‌ مهر منتشر شد. چاپ‌های بعدی این کتاب توسط انتشارات کتابستان معرفت صورت گرفته‌است.
موضوع کتاب به داستان زندگی خانواده‌ای از طبقه‌ی متوسط در کوران نهضت اسلامی مردم ایران در مقطع هفدهم شهریور تا بیست‌و ششم دی‌ماه ۱۳۵۷ اختصاص دارد.
مؤسسه‌ پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی پیش از این، در دو مراسم پاسداشت هنر و ادبیات انقلاب اسلامی و هفت ویژه‌برنامه‌ پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت، ضمن انتشار یادداشت‌های رهبر انقلاب بر کتاب‌‌هایی با موضوعات انقلاب اسلامی و فرهنگ جهاد و مقاومت، به تجلیل از راویان، نویسندگان و دست‌اندرکاران این آثار پرداخته است.
یادآور می‌شود فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به پل سید خندان است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران