آغاز ثبت‌نام اینترنتی از زائران عتبات عالیات آغاز ثبت‌نام اینترنتی از زائران عتبات عالیات آغاز ثبت‌نام اینترنتی از زائران عتبات عالیات بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
آغاز ثبت‌نام اینترنتی از زائران عتبات عالیات آغاز ثبت‌نام اینترنتی از زائران عتبات عالیات آغاز ثبت‌نام اینترنتی از زائران عتبات عالیات آغاز ثبت‌نام اینترنتی از زائران عتبات عالیات آغاز ثبت‌نام اینترنتی از زائران عتبات عالیات

آغاز ثبت‌نام اینترنتی از زائران عتبات عالیات

ثبت‌نام اینترنتی زائران برای اعزام به عتبات عالیات آغاز شد.

علیرضا زینلی، مدیر حج و زیارت فارس گفت: ثبت‌نام اینترنتی زائران این استان برای اعزام به عتبات عالیات در عراق برای روزهای ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ آغاز شد و تا ۲۵ بهمن ماه ادامه دارد.


زینلی افزود: متقاضیان می‌توانند در فرصت زمانی مشخص شده از طریق سامانه پیش ثبت نام به نشانی www.atabat.haj.ir و یا با مراجعه به دفاتر مجاز خدمات زیارتی ثبت نام و کد رهگیری دریافت کنند.


به گفته وی، زمان اعلام نتایج قرعه‌کشی از طریق سایت پیش ثبت‌نام اطلاع رسانی خواهد شد.


مدیر حج و زیارت فارس اظهارداشت: افرادی که مبادرت به ثبت‌نام گروهی ۳۵ نفری کنند در صورتی که تعدادی از آن‌ها منصرف و یا از گروه خارج شوند و تعداد گروه کمتر از ۲۵ نفر باشد، حذف و در قرعه‌کشی شرکت داده نخواهند شد.


زینلی با تاکید بر اینکه در استان ۱۴۵ دفتر زیارتی مجاز فعالیت دارد، توصیه کرد: افرادی که قصد تشرف به سفر عتبات عالیات در عراق را دارند به کاروان‌های مجاز مراجعه و ثبت نام کنند.


وی تاکید کرد: افرادی که قصد تشرف به عتبات عالیات را دارند بایستی گذرنامه معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار تا تاریخ تشرف و صفحه خالی در گذرنامه برای صدور روادید را داشته باشند.


حرم ائمه اطهار(علیهم الاسلام) درشهرهای نجف، کربلا، سامرا و کاظمین عراق در طول سال به مناسبت‌های مختلف شاهد حضور خیل عظیم مشتاقان  زیارت است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران