راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور

راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن با یاد و نام شهید سلیمانی در ۵ هزار و ۲۰۰ نقطه کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، در نشست خبری fh اعلام برنامه های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امسال در بیش از ۵۲۰۰ نقطه شاهد برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهیم بود، که نشان دهنده استثنایی ترین پدیده تاریخ است زیرا بعد از چهل سال چنین بزرگداشتی برپا می شود.

وی ادامه داد: ۲۲ بهمن امسال متفاوت تر از سالهای قبل خواهد بود زیرا معطر به عطر نه یک شهید بلکه یک مکتب است و مناسبت آن شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی است.

لطفی افزود: حضور مردم شهر و روستا در این راهپیمایی، یکی از جلوه های قدرت لایزال الهی است و تجدید عهد وپیمان برای صیانت از اصول و آرمانهای انقلاب اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: ۲۲ بهمن هر سال، یادآور ایثار، رشادت طلبی و اعلام انزجار از دشمنان اسلام است و امسال وعده گاه و تجلی گاه حاج قاسم‌ها خواهد بود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: ۲۲ بهمن امسال یاداوری راه سردار دلها و اعلام نفرت از شیطان بزرگ و تاکید بر لزوم خروج آمریکا از منطقه است.

وی اظهار کرد: میهمان ویژه مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در تهران خانواده سردار شهید سلیمانی خواهند بود و در تلاشیم با مساعدت خانواده سردار از وصیت نامه ایشان رونمایی کنیم. همچنین اعلام محکومیت معامله قرن نیز جلوه دیگری به راهپیمایی امسال، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در خواهد داد.

لطفی  تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در استمرار همان نگاه دینی به این یوم الله همیشگی است، اما چند دلیل مضاعف وجود دارد برای خلق حماسه ای بزرگتر و بهت آور تر برای کسانی که چشم دیدن ایران اسلامی را ندارند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در این ۲ هفته اخیر با وجود اینکه مردم ما متقاضی برپایی راهپیمایی علیه معامله قرن بودند، ولی ما آن را موکول به روز ۲۲ بهمن کردیم.

وی ادامه داد: ویژگی دیگر یوم الله ۲۲ بهمن امسال، بسترسازی برای حضور مردم پای صندوق های رای و انتخاب افرادی صالح، انقلابی و بسیجی برای خانه ملت و برنامه ریزی برای کاستن از مشکلات مردم است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: در روز ۲۲ بهمن به لحاظ فرهنگی بودن انقلاب، بیش از ۲۰ هزار غرفه فرهنگی و مشاوره ای در سراسر کشور و ۱۵۰۰ غرفه در تهران از سوی خود مردم، تد ارک دیده شده است.

وی افزود: در طول مسیرهای راهپیمایی سراسر کشور، بیش از ۲۵۰ کیلومتر امکانات صوتی فراهم کرده ایم و در تهران هم ۱۵ کیلومتر مسیر صوتی پیش بینی شده است.

لطفی گفت: بیش از ۶۰۰ هزار دانش آموز مهیا هستند برای اجرای سرودهای دانش اموزی. همچنین گلباران شرکت کنندگان توسط بالگردهای نیروهای مسلح صورت می گیرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: از همه قاره ها اندیشمندان و علاقه مندان به انقلاب اسلامی، همپای مردم ایران متقاضی شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودند و ما برای دهها نفر از اندیشمندان، به تقاضای خودشان دعوتنامه ارسال کرده ایم. در تمامی سفارتخانه و کنسولگریها نیز جشن پیروزی انقلاب برگزار خواهد شد.

لطفی گفت: همگان احساس تعلق خاطر به ایران اسلامی دارند پس همگان می خواهند در این راهپیمایی حضور داشته باشند، لذا نگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم حضور همه سلایق در سخنرانیهای یوم الله ۲۲ بهمن خواهد بود و از همه شخصیتها در برنامه های سخنرانی در همه کشور دعوت کرده ایم.

لطفی گفت: از اعضای کابینه برای سخنرانی در مراسمات سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دعوت شد و در تهران رییس جمهور سخنران خواهند بود و معاون اول رییس جمهور در زاهدان سخنرانی می کنند.

وی ادامه داد: رئیس قوه قضائیه در مشهد، دادستان کل کشور در قم، آیت الله سید احمد خاتمی در کرمان، حجت الاسلام والمسلمین رستمی رییس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها در  یزد، دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در تبریز، دکتر سعید جلیلی در ساری، آیت الله دری نجف آبادی در زنجان، سرلشکر صفوی در بوشهر و آیت الله کعبی در اهواز سخنرانی خواهند کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران