اعزام‌های زمینی عتبات عالیات از سر گرفته شد اعزام‌های زمینی عتبات عالیات از سر گرفته شد اعزام‌های زمینی عتبات عالیات از سر گرفته شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اعزام‌های زمینی عتبات عالیات از سر گرفته شد اعزام‌های زمینی عتبات عالیات از سر گرفته شد اعزام‌های زمینی عتبات عالیات از سر گرفته شد اعزام‌های زمینی عتبات عالیات از سر گرفته شد اعزام‌های زمینی عتبات عالیات از سر گرفته شد

اعزام‌های زمینی عتبات عالیات از سر گرفته شد

سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت از بازگشایی راه زمینی سفر زائران ایرانی به عتبات عالیات خبرداد و گفت: اعزام‌های زمینی از روز ۲۶ بهمن‌ماه آغاز شده است و درحال حاضر از مرز مهران انجام می‌گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ محمد آزاد با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از وقفه کوتاه‌مدت اعزام زمینی زائران ایرانی به عتبات عالیات که طی سه ماه اخیر به وقوع پیوست، اعزام‌های زمینی برای زائران بازگشایی شد.


به گفته وی، طی زمانی که اعزام‌های زمینی به عتبات عالیات با وقفه مواجه شده بود، اعزام‌های هوایی زائران ایرانی به عراق انجام می‌گرفت.


وی با بیان اینکه زائران عتبات عالیات حتماً از طریق کاروان‌های قانونی و تحت نظارت سازمان حج و زیارت به سفر اقدام کنند، تأکید کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های پیش رو، ایجاد بسته‌های متنوع سفر برای همه افرادی است که تمایل به زیارت عتبات عالیات را دارند.


آزاد به سفرهای عتبات نوروزی نیز اشاره کرد و گفت: پیش‌ثبت‌نام سفرهای این دوره از روز ۱۶ بهمن‌ماه انجام شده است و قطعاً امسال هم شاهد استقبال مردم خوب کشورمان از عتبات نوروزی خواهیم بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران