اعزام به عتبات متوقف شد اعزام به عتبات متوقف شد اعزام به عتبات متوقف شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اعزام به عتبات متوقف شد اعزام به عتبات متوقف شد اعزام به عتبات متوقف شد اعزام به عتبات متوقف شد اعزام به عتبات متوقف شد

اعزام به عتبات متوقف شد

سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت اعلام کرد: با توجه به دیده شدن نمونه‌هایی از ویروس کرونا در کشور، هم‌اکنون مرزها بسته شده است و امکان اعزام زائران در قالب کاروان‌ از مرزها وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، محمد آزاد، سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به دیده شدن نمونه‌هایی از ویروس کرونا در کشور، هم‌اکنون مرزها بسته شده است و امکان اعزام زائران در قالب کاروان‌ از مرزها وجود ندارد. البته عراقی‌ها می‌توانند از مرزهای زمینی به کشورشان بازگردند.


وی درباره سفرهای هوایی به عتبات نیز گفت: اعزام کاروان‌های عتبات به صورت هوایی نیز فعلاً متوقف شده است و در حال حاضر اعزامی به عتبات صورت نمی‌گیرد.


آزاد از برگزاری جلساتی با مسئولان عراقی به منظور تصمیم‌گیری درباره اعزام‌ زائران به عتبات خبر داد و افزود: کاروان‌های زمینی و هوایی عتبات از جمعه تا یک‌شنبه به حالت تعلیق درآمده است و روند اعزام زائران عتبات در جلسه با مسئولان عراقی بررسی و دوشنبه نهایی می‌شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران