صحن طواف خانه خدا دوباره باز شد + فیلم صحن طواف خانه خدا دوباره باز شد + فیلم صحن طواف خانه خدا دوباره باز شد + فیلم بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
صحن طواف خانه خدا دوباره باز شد + فیلم صحن طواف خانه خدا دوباره باز شد + فیلم صحن طواف خانه خدا دوباره باز شد + فیلم صحن طواف خانه خدا دوباره باز شد + فیلم صحن طواف خانه خدا دوباره باز شد + فیلم

صحن طواف خانه خدا دوباره باز شد + فیلم

عربستان که در پی شیوع ویروس کرونا، با ایجاد دیوار حائل در اطراف کعبه، طرح قرنطینه ۱۴روزه را در مسجدالحرام به اجرا گذاشته بود، محدودیت طواف خانه خدا را برداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، دیوارهای حائل در اطراف کعبه به ارتفاع تقریبی دو متر، با هدف کنترل شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از اجتماع و تماس زائران با پرده کعبه و حجرالاسود ایجاد شده است.


دولت سعودی که همزمان با همه‌گیری ویروس کرونا، مراسم عمره مفرده را متوقف و از ورود زائران برخی کشورها برای شرکت در این مراسم ممانعت کرده است، از پنجشنبه گذشته محدودیت هایی را در ورود به مسجدالحرام، اعمال و بخش قدیمی مسجد پیامبر (ص) و قبرستان بقیع در شهر مدینه را تعطیل کرد. 


بنابر این گزارش تصاویر تازه‌ای از مسجدالحرام منتشر شده که نشان می‌دهد محدودیت ورود زائران برای طواف کعبه برداشته شده است و زائران درحالی که اطراف کعبه، دیوارهایی حائل ایجاد شده است، مشغول عبادت هستند.


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران