توصیه های مهم نوروزی آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مردم و مسؤولان توصیه های مهم نوروزی آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مردم و مسؤولان توصیه های مهم نوروزی آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مردم و مسؤولان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
توصیه های مهم نوروزی آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مردم و مسؤولان توصیه های مهم نوروزی آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مردم و مسؤولان توصیه های مهم نوروزی آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مردم و مسؤولان توصیه های مهم نوروزی آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مردم و مسؤولان توصیه های مهم نوروزی آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مردم و مسؤولان

توصیه های مهم نوروزی آیت الله مکارم شیرازی خطاب به مردم و مسؤولان

حضرت آیت الله مکارم شیرازی در آستانه سال جدید، آحاد ملت را به حضور در منازل و نیز پرهیز از سفرهای غیر ضروری و تبعیت از دستورات بهداشتی توصیه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی در آستانه سال نو پیام مهمی صادر و بر لزوم توجه همگان به دستورات بهداشتی و نیز پرهیز از سفرهای غیر ضروری تاکید کرد.


در این پیام که خطاب به ملت ایران صادر شده، حضرت آیت الله مکارم شیرازی از عموم مردم خواسته است به منظور حفظ سلامتی خود و دیگران در منازل بمانند و مسؤولان نیز با روش های علمی و تلاش بی وقفه مردم را در مقابله با این ویروس منحوس کمک کنند.


متن پیام حضرت آیت الله مکارم شیرازی که در اختیار خبرگزاری رسا قرار گرفته بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


ملت بزرگ ایران؛


در این ایام که، مردم ما در تلاش و تکاپوی تحویل سالی نو و تدارک دید و بازدیدها بودند، بلیه ای عالم‌گیر، آرامش همگان را سلب نمود. در این شرایط ویژه همه شما عزیزان را به توجه جدی به خطر این بیماری با حفظ خونسردی کامل جلب می‌نمایم.


از تلاش ایثارگرانه و مجدانة جامعة پزشکی و پرستاری و دیگر تلاشگران عرصة بهداشت و درمان و نیروهای جان‌برکف نظامی و انتظامی و همیاری‌های مردمی از صمیم قلب تشکر و قدردانی می‌کنم. از همه ملت عزیز تقاضا دارم نسبت به رعایت تمامی موارد درخواستی از سوی مسئولین بهداشت و درمان، از جمله ماندن در خانه و پرهیز از هرگونه سفر غیر ضروری، دقت ویژه نمایند. از مسئولین محترم نیز می‌خواهم با تلاش‌های بی‌وقفه و اتخاذ روش‌های علمی، مردم کشور را (خاصه در استان‌های به‌شدت درگیر) یاری کنند.


مردم عزیز ما با توبه به درگاه الهی و طلب عفو و توسلات و دعاهای خود در آستانه سال نو به خصوص در شب جمعه آخر سال، امیدوار به لطف خداوند و عنایات امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف باشند.


در پایان، با دعا و تضرع به درگاه ذات اقدس احدیت و توسل به ارواح طیبه حضرات معصومین(علیهم السلام) ، دفع و رفع این بلیه را مسألت می‌نمایم.


والسلام علیکم و رحمة الله
ناصر مکارم شیرازی


28/12/98
مطالب مرتبط

نظرات کاربران