معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت

معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها درگذشت

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به علت سانحه رانندگی درگذشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به علت سانحه رانندگی درگذشت.

وی قصد داشت به مشهد مقدس سفر کند که در این مسیر دچار سانحه رانندگی شد.

 حجت الاسلام صالحی مدتی را هم در بخش مراقبتهای ویژه یکی از بیمارستان‌های تهران بستری بود.

پیام تسلیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها  

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی درگذشت حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی معاون فرهنگی سیاسی این نهاد را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر می‌باشد:

انا لله و انا الیه راجعون

فقدان حجه الاسلام والمسلمین صالحی عزیز آنقدر سهمگین و جان فرساست که زبان را در دهان و قلم را در دست می خشکاند.

جامعه دانشگاهی کشور و خانواده نهاد رهبری در دانشگاه امروز سوگوار مردی فاضل از جنس علم و دین، تقوا و عقلانیت، دیانت و پارسایی است.

روحانی جوان و فاضلی که در هر مسئولیتی که خدمت کرد جز به اعتلای اسلام عزیز و انقلاب نیندیشید و عمل نکرد.

برخود وظیفه می دانم این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان، همکاران ارجمند در نهاد نمایندگی و جامعه دانشگاهیان کشور تسلیت عرض نموده و از خدمات کادر درمانی در مدت بستری پس از سانحه رانندگی آن مرحوم تشکر کنم، همچنین برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگانش صبر جزیل از درگاه حضرت احدیت مسئلت کنم.

 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران