ابتلا به کرونا در عربستان رو به افزایش است ابتلا به کرونا در عربستان رو به افزایش است ابتلا به کرونا در عربستان رو به افزایش است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
ابتلا به کرونا در عربستان رو به افزایش است ابتلا به کرونا در عربستان رو به افزایش است ابتلا به کرونا در عربستان رو به افزایش است ابتلا به کرونا در عربستان رو به افزایش است ابتلا به کرونا در عربستان رو به افزایش است

ابتلا به کرونا در عربستان رو به افزایش است

وزارت بهداشت عربستان سعودی از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۱۱۰۴ نفر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، وزارت بهداشت عربستان سعودی بیانیه‌ای را در خصوص شیوع ویروس کرونا در این کشور صادر کرد که بر اساس آن ۹2 مورد جدید از ابتلا به کرونا در عربستان به ثبت رسیده است.
وزارت بهداشت عربستان اعلام کرد که با این احتساب شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۱۱۰۴ نفر افزایش یافت.
گفتنی است، عربستان سعودی از ابتدا تلاش کرد تا شیوع ویروس کرونا در این کشور را از جهانیان پنهان سازد. هم اکنون نیز بسیاری در آمار منتشر شده توسط نهادهای رسمی سعودی پیرامون شیوع کرونا تشکیک می‌کنند.
مقامات سعودی سلسله اقدامات پیشگیرانه ای را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا همچون بستن مدارس و دانشگاهها، تعطیلی ادارات دولتی، تعلیق موسم عمره، بستن مساجد، تعلیق پروازها و اقدامات متعدد دیگری از جمله تحمیل منع آمد و شب شبانه اتخاذ کرده اند.


| شناسه مطلب: 99658
عربستان کرونامطالب مرتبط

نظرات کاربران