اعمال ممنوعیت ورود و خروج در جده اعمال ممنوعیت ورود و خروج در جده اعمال ممنوعیت ورود و خروج در جده بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
اعمال ممنوعیت ورود و خروج در جده اعمال ممنوعیت ورود و خروج در جده اعمال ممنوعیت ورود و خروج در جده اعمال ممنوعیت ورود و خروج در جده اعمال ممنوعیت ورود و خروج در جده

اعمال ممنوعیت ورود و خروج در جده

وزارت کشور عربستان اعلام کرد که به منظور روند کاهشی در گسترش ویروس کرونا، شهروندان سعودی از روز یکشنبه حق ورود و خروج از شهر جده را ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، این اقدامات آخرین محدودیت هایی است که در عربستان سعودی به علت مبارزه با کرونا اعمال شده است.

سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان هفته گذشته تردد بین ۱۳ استان عربستان را ممنوع اعلام کرد. ریاض، مکه و مدینه نیز روز پنجشنبه در قرنطینه قرار گرفتند. 

در بحبوحه شیوع ویروس کرونا در عربستان بازار احتکار اقلام بهداشتی در این کشور داغ شده و گروه های نظارتی وزارت تجارت عربستان امروز یک میلیون و ۱۶۸ هزار ماسک احتکار شده را ضبط و در داروخانه ها توزیع کردند.

 به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان (واس) وزارت تجارت این کشور همچنین با هشدار به همه واردکنندگانی که دست به احتکار می زنند، از آن ها دعوت کرد تا طبق هماهنگی با سازمان غذا و دارو، واردات خود را در بازار توزیع کنند.

براساس گزارش تارنمای ورلدومترز، تا کنون هزار و ۲۰۳ نفر در عربستان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده اند که از این تعداد ۴ تن جان خود را از دست داده اند.


| شناسه مطلب: 99697
جده عربستان کرونامطالب مرتبط

نظرات کاربران