تاکید بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین تاکید بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین تاکید بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
تاکید بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین تاکید بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین تاکید بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین تاکید بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین تاکید بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین

تاکید بر ادامه مبارزه تا آزادی کامل فلسطین

یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید روز زمین بیانگر حالت مبارزاتی مستمر مردم فلسطین و عزم آنها برای ادامه جهاد و مبارزه تا آزادی کامل سرزمینشان از چنگال اشغالگران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، « یوسف الحساینه » عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد روز زمین خاطر نشان کرد چهل و چهارمین سالگرد روز زمین به لطف چنگ زدن فلسطینیان به سرزمین و ریشه دار بودن آن و دفاع سرسختانه و همه جانبه از آن به یک حالت مبارزاتی مستمر تبدیل شده که یک تحول برجسته و بیانگر ابتکار فلسطینیان و تعلق خاطر آنها به سرزمین و وطنشان است.

الحساینه افزود:چهل و چهار سال پیش جوانان قهرمان فلسطین جنبش مردمی و انتفاضه مردمی فراگیری را علیه سیاست رژیم غاصب صهیونیستی آغاز کردند، سیاست رژیم صهیونیستی، مصادره اراضی و یهود

توده های مردم فلسطین علیه سیاستهای نژادپرستانه و یهودی سازی که دولتهای پیاپی رژیم اشغالگر در پیش گرفتند، به پا خاستند.

الحساینه اظهار داشت : روز زمین همچنان همانند گذشته بیانگر یک حالت مبارزاتی مردمی است، مردمی که به خاطر سرزمین و موجودیت خود مبارزه می کنند، این یک جنبش آگاهانه علیه اشغالگران غاصب است، جنبشی که دروغ بودن ادعاها و خزعبلات رژیمی را برملا کرد که از طریق آن برای فریبکاری و جعل تاریخ و سرقت میراث ملت فلسطین تلاش کرده است.

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی ادامه داد : سالروز روز زمین که فلسطینیان در طول دهه های گذشته آن را زنده نگه داشته اند، روح خود را از تاریخ مبارزاتی اصیل و انقلاب معاصر ملت فلسطین گرفته است که با فکر ملی فلسطین ناشی از عربیت و اسلام تقویت شده و نتیجه مبارزه فلسطینی در گذر تاریخ طولانی مبارزه با اشغالگران و سیاستهایشان است.

وی افزود روز زمین، قدرت فلسطینیان برای ابداع شیوه هایی بریا مبارزه مستمر به خاطر آزادی و مبارزه علیه اشغالگری و تلاشهای گسترده اش برای مصادره سرزمین و یهودی سازی مقدسات و جعل واقعیتها و منحرف کردن تاریخ از مسیرهایش به عنوان اشغالگر نژادپرست است.

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی اظهار داشت روز زمین، روز توده های مردمی، روز تعلق به میهن است که همچنان زنده و پاینده در ذهن و وجدان و عقل نسلهای پیاپی خواهد ماند.

وی تاکید کرد ملت فلسطین با هوشمندی و ذکاوت فطری خود این نکته را درک می کند که روز زمین یا نبرد روز زمین ادامه مبارزه و نبرد مستمر و پیاپی برای حفظ حافظه ملی وابسته به سرزمین و میهن است، ملت مبارزه فلسطین هرگز از حق تاریخی و مقدس خود در تمام فلسطین کوتاه نخواهد آمد و بر سر آن سازش نخواهد کرد.

الحساینه خاطر نشان کرد هر روزی که می گذرد، مردم فلسطین بر حمایت کامل خود از مقاومت و مبارزه برای مقابله با این اشغالگر متوحش و نژاد پرست با تمام امکانات و توان خود تاکید می کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران