کتاب کتاب کتاب بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
کتاب کتاب کتاب کتاب کتاب

کتاب "پیش‌بینی‌های حکیمانه امام امت و مقام معظم رهبری" منتشر شد

کتاب پیش‌بینی‌های حکیمانه، حاوی پیش‌بینی‌های حکیمانه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، کتاب پیش‌بینی‌های حکیمانه، حاوی پیش‌بینی‌های حکیمانه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.


شاید این سوال مطرح شود که چرا ما باید به پیش‌بینی‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بپردازیم؟ اما باید اذعان کرد با توجه به دیدگاه‌های حکیمانه دو امام انقلاب اسلامی در مسائل مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و پیش‌بینی‌های مهم و تحقق‌یافته آنان در زمینه‌های سیاسی، می‌توان از بیانات آن دو بزرگوار رهنمود گرفت و جلوتر از زمان حرکت کرد. در واقع از این طریق می‌توان نیازها و مسائل آینده را شناخت و از هم‌اکنون برنامه‌ها و تدابیر مناسبی را طراحی و امکانات لازم و ضروری را مهیا و از غافلگیری جلوگیری کرد.


امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای در طول حیات پربرکتشان، در مقاطع مختلف، مطالب و مسائلی را پیش‌بینی کرده‌اند که گذشت زمان به بسیاری از آنها جامه عمل پوشانیده است و ان‌شاءالله در آینده نیز کماکان شاهد تحقق باقی‌مانده آنها خواهیم بود.


در این کتاب پیش‌بینی‌های امامین انقلاب اسلامی، در موضوعات مختلف سیاسی ـ اجتماعی گردآوری شده‌اند. در فصل اول به پیش‌بینی‌های تحقق‌یافته امام خمینی (ره) اشاره شده و فصل دوم به پیش‌بینی‌های محقق‌شده امام خامنه‌ای اختصاص داده‌ شده است.


همچنین در فصل سوم نیز آن دسته از پیش‌بینی‌های آن دو بزرگوار را که همگی در انتظار تحقق آنها هستیم، در اختیار مخاطبان گرامی قرار داده شده است. مجموعا بیش از ۴۰ پیش‌بینی از امامین انقلاب اسلامی که بیش از ۳۰ فقره از آنها به تحقق رسیده است و مابقی در صف انتظار هستند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران