آیت الله بوشهری: در این شرایط حساس کشور وظیفه همگان حرکتی جهادی است آیت الله بوشهری: در این شرایط حساس کشور وظیفه همگان حرکتی جهادی است آیت الله بوشهری: در این شرایط حساس کشور وظیفه همگان حرکتی جهادی است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آیت الله بوشهری: در این شرایط حساس کشور وظیفه همگان حرکتی جهادی است آیت الله بوشهری: در این شرایط حساس کشور وظیفه همگان حرکتی جهادی است آیت الله بوشهری: در این شرایط حساس کشور وظیفه همگان حرکتی جهادی است آیت الله بوشهری: در این شرایط حساس کشور وظیفه همگان حرکتی جهادی است آیت الله بوشهری: در این شرایط حساس کشور وظیفه همگان حرکتی جهادی است

آیت الله بوشهری: در این شرایط حساس کشور وظیفه همگان حرکتی جهادی است

رئیس هیات علمی بعثه مقام معظم رهبری وظیفه همگان را در شرایط کنونی حساس کشور، حرکتی جهادی دانست و گفت: نیروهای جهادی که همیشه در قضایای مختلف در صحنه حضور دارند حضور جهادی خود را همچنان حفظ کنند و در پذیرش مسئولیت از هم سبقت بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، متن پیام آیت الله حسینی بوشهری رئیس هیات علمی بعثه مقام معظم رهبری خطاب به قرارگاه کریمه اهل بیت(س) به این شرح است:


بسمه تعالی       
 


دبیر محترم قرارگاه مردمی کریمه اهلبیت  


جناب مستطاب اقای دکتر زاکانی (دام عزه)


 


در این شرایط حساس کشور که نه تنها کشور ما بلکه سراسر جهان درگیر یک ویروس منحوس شده است وظیفه همگان  تلاش  و مجاهدت و حرکتی جهادی است که خوشبختانه در استان (قم) این حرکت به صورت تحسین بر انگیزی درحال جریان است. ایجاد و تاسیس چنین قرارگاهی ضرورتی اجتناب ناپذیر بود که افراد و نهادهایی همدل با انگیزه بالای دینی وانسانی در کنار هم قرار بگیرند و به کمک مسئولان استان و بخصوص کادر پزشکی بشتابند و نسبت به مسائل و مشکلات پیش آمده برنامه ریزی وتدبیر نمایند. 


اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران این قرارگاه لازم میدانم چند نکته را متذکر شوم:۱-همگان بدانیم موفقیت ما درسایه اخلاص و توجه به ذات لایزال الهی باشد و با توسل به اهل بیت و دعا و نیایش می‌توانیم این مسئولیت خطیر را به فرجام نیک برسانیم.       
۲-سعی کنیم از وحدت رویه وهم افزایی استفاده کنیم.    
۳-مسئولان محترم استان شمارا به عنوان بازوان پرتوان خود بدانند  وموانع پیش روی شمارا برطرف نمایند.   
۴-خیرین و نیکوکاران که همواره در این گونه امور پیش قدمند به کمک شما بشتابند ودراین عمل صالح شرکت نمایند.
۵-نیروهای جهادی که همیشه درقضایای مختلف درصحنه حضور دارند حضور جهادی خود را همچنان حفظ کنند و درپذیرش مسئولیت ازهم سبقت بگیرند.
درپایان مراتب ارادت خودرا ابراز داشته وامیدوارم هرچه زودتر این بلیه  از مردم ایران و سراسر جهان با عنایت الهی برطرف شود. 


سید هاشم حسینی بوشهری 
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه وامام جمعه قم
مطالب مرتبط

نظرات کاربران