کوچک ترین قربانی کرونا در جهان کوچک ترین قربانی کرونا در جهان کوچک ترین قربانی کرونا در جهان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
کوچک ترین قربانی کرونا در جهان کوچک ترین قربانی کرونا در جهان کوچک ترین قربانی کرونا در جهان کوچک ترین قربانی کرونا در جهان کوچک ترین قربانی کرونا در جهان

کوچک ترین قربانی کرونا در جهان

یک نوزاد آمریکایی در حالی جان خود را بر اثر کرونا از دست داد که تنها یک ماه و نیم از تولد او گذشته بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از العین، مقامات بهداشتی در ایالت کنتیکت از مرگ یک نوزاد بر اثر ویروس کرونا خبر دادند که تنها ۶ هفته از تولد او گذشته بود تا به این ترتیب او کم سن و سال ترین فردی در جهان باشد که بر اثر این ویروس جان خود را از دست می دهد.


فرماندار این ایالت آمریکا در توییتی نوشت: سه شنبه شب بود که فهمیدیم این نوزاد به کرونا مبتلا شده است. این موضوع ما را به درد آورد. فکر می کنیم که او کم سن و سال ترین فردی در جهان است که بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست می دهد.


شمار مبتلایان و قربانیان به ویروس کرونا در آمریکا به شدت در حال افزایش است تا جایکه در ۲۴ ساعت اخیر ۸۶۹ نفر جان خود را به خاطر ویروس از دست دادند.


طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از ویروس در آمریکا شمار مبتلایان به ویروس کوید ۱۹ در این کشور به ۲۱۲۷۹۱ نفر افزایش پیدا کرده است این درحالی است که ۴۷۵۹ نفر هم به خاطر ویروس جان خود را از دست داده اند.


| شناسه مطلب: 99749

نام منبع: شفقناآمریکا کرونامطالب مرتبط

نظرات کاربران