بزرگداشت شهید سلگی با پخش کتاب صوتی در رادیو بزرگداشت شهید سلگی با پخش کتاب صوتی در رادیو بزرگداشت شهید سلگی با پخش کتاب صوتی در رادیو بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
بزرگداشت شهید سلگی با پخش کتاب صوتی در رادیو بزرگداشت شهید سلگی با پخش کتاب صوتی در رادیو بزرگداشت شهید سلگی با پخش کتاب صوتی در رادیو بزرگداشت شهید سلگی با پخش کتاب صوتی در رادیو بزرگداشت شهید سلگی با پخش کتاب صوتی در رادیو

بزرگداشت شهید سلگی با پخش کتاب صوتی در رادیو

رادیو نمایش با پخش کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» یاد و خاطره شهید سردار حاج میرزا محمد سلگی را گرامی می دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» مفتخر به تقریظ مقام معظم رهبری به قلم حمید حسام است که خاطرات سردار شهید میرزا محمد سلگی و جمعی از رزمندگان گردان حضرت ابوالفضل (ع) و چهار فرمانده لشگر ۳۲ انصار الحسین (ع) همدان را روایت می‌کند.


اشرف السادات اشرف‌نژاد، تهیه‌کننده کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» در این زمینه گفت: این کتاب موفقیت‌های زیادی را به دست آورده و فروش بالایی داشته است و محمدرضا علی به عنوان گوینده تلاش بسیار زیادی کرد تا حس فوق‌العاده‌ای را برای مخاطب ایجاد کند و به نظرم از عهده آن برآمده است.


وی افزود: کتاب‌های اینچنینی چنان نوشته شده‌اند، گویا شما در صحنه جنگ حضور دارید و تمامی آن هیجانات و احساسات به نوعی به شما منتقل می شود و بالاتر از یک فیلم مستند جنگی تاثیرگذار است و خلوص خاصی که در آن وجود دارد باعث می شود که مدتها اثر آن حضور را در خود احساس کنید.


تهیه‌کننده کتاب صوتی «آب هرگز نمی‌میرد» ادامه داد: با خواندن اثر انگار رزمنده‌ای میان میدان جنگ هستی و هر لحظه ممکن است به شهادت برسی و آنجا است که می‌فهمی هیچ امری جز به اراده و خواست خدا اتفاق نمی افتد.


اشرف نژاد در پایان تأکید کرد: خلوص گوینده و گفتار و اعتقاد او در ایجاد این حس بسیار موثر است و به هر گوینده‌ای نباید اینگونه کارها سپرده شود؛ چرا که نویسنده کتاب جنگی مسوولیتی دارد و گوینده و تهیه‌کننده هم مسوولیتی جدا و به نظرم این کار در جایی نزد خداوند جهاد کوچکی است چرا که شناساندن شهدا کم از جهاد نیست.


سردار حاج‌میرزا محمد سلگی یکی از فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس استان همدان روز پنجشنبه هفته گذشته پس از سال‌ها درد به دلیل جراحت شیمیایی به همرزمان شهیدش پیوست.


«آب هرگز نمی‌میرد» به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد و با گویندگی محمدرضا علی، در چهارده قسمت هر روز ساعت ۱۴:۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران