دعوت سید حسن نصرالله به کمپین جهانی اجتماع در آستانه نیمه شعبان دعوت سید حسن نصرالله به کمپین جهانی اجتماع در آستانه نیمه شعبان دعوت سید حسن نصرالله به کمپین جهانی اجتماع در آستانه نیمه شعبان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
دعوت سید حسن نصرالله به کمپین جهانی اجتماع در آستانه نیمه شعبان دعوت سید حسن نصرالله به کمپین جهانی اجتماع در آستانه نیمه شعبان دعوت سید حسن نصرالله به کمپین جهانی اجتماع در آستانه نیمه شعبان دعوت سید حسن نصرالله به کمپین جهانی اجتماع در آستانه نیمه شعبان دعوت سید حسن نصرالله به کمپین جهانی اجتماع در آستانه نیمه شعبان

دعوت سید حسن نصرالله به کمپین جهانی اجتماع در آستانه نیمه شعبان

دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت نیمه شعبان، مردم دنیا را به کمپین جهانی اجتماع قلبها با هدف دعا برای تعجیل فرج امام زمان عج و رفع بلا برای بشریت دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سید حسن نصرالله در این رابطه اظهار داشت: چندی پیش گروهی از علما، فعالان دینی، فرهنگی و تبلیغی در کشورهای اسلامی مختلف فکر و طرح خوبی را پیشنهاد کردند و به ما در لبنان ارائه دادند.
این برنامه اجتماع القلوب نام دارد که از سوی برادران، مورد تایید و حمایت قرار گرفت و قرار است در شب نیمه شعبان ساعت ۸:۳۰ به وقت مکه مکرمه (۲۲ به وقت تهران) یعنی در زمان واحد و همزمان در تمامی کشورها اجرا شود.
به موجب این برنامه، دعا برای امام زمان عج و دعای هفتم صحیفه سجادیه (یا من تحل به عقد المکاره) قرائت می شود. هدف از این برنامه، دعا برای امام زمان عج و تعجیل در فرج و از جهت دیگر رفع بلا برای تمامی بشریت است.
سید حسن نصرالله گفت: بنده هم از طرف خودم از همه دعوت می‌کنم در این برنامه مشارکت کامل و خوبی داشته باشند، طبعاً از منازلشان و نه در خیابان‌ها و اماکن عمومی، همانطور که مقرر شده و موضوع را شرح داده‌اند به هر صورتی که می‌توانند، در این برنامه شرکت کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران