عذرخواهی پلیس عراق از زائران عتبات عالیات عذرخواهی پلیس عراق از زائران عتبات عالیات عذرخواهی پلیس عراق از زائران عتبات عالیات بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
عذرخواهی پلیس عراق از زائران عتبات عالیات عذرخواهی پلیس عراق از زائران عتبات عالیات عذرخواهی پلیس عراق از زائران عتبات عالیات عذرخواهی پلیس عراق از زائران عتبات عالیات عذرخواهی پلیس عراق از زائران عتبات عالیات

عذرخواهی پلیس عراق از زائران عتبات عالیات

پلیس شهر نجف اشرف در بیانیه ای ضمن اعلام محدودیت رفت و آمد در مناطق مقدس و حرم مطهر امام علی (ع) از شهروندان و زائران عذرخواهی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، خبرگزاری رسمی عراق (اینا) نوشت: پلیس شهر نجف اشرف در بیانیه ای ضمن اعلام محدودیت رفت و آمد در مناطق مقدس و حرم مطهر امام علی (ع) از شهروندان و زائران عذرخواهی کرد.


پلیس نجف اشرف در بیانیه خود آورده است با توجه به شیوع ویروس کرونا تدابیر سختی برای رفت و آمد زائران به مکان های مقدس در نظر گرفته شده است که در ایام ماه شعبان نیز این تدابیر ادامه دارد.


پلیس عراقی می گوید عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق ضمن عذرخواهی از زائران عتبات عالیات در نجف و کربلا حفظ جان شیعیان اولویت دارد. نخست وزیر از مردم عراق خواسته است در ایام قرنطینه از تردد در مناطق و حرم های مقدس جلوگیری کنند.


عبدالمهدی روز چهارشنبه از شهروندان عراقی خواسته بود از بالکن منازل خود جشن های نیمه شعبان را برگزار کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران