بازگشایی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم از روز دوشنبه بازگشایی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم از روز دوشنبه بازگشایی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم از روز دوشنبه بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
بازگشایی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم از روز دوشنبه بازگشایی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم از روز دوشنبه بازگشایی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم از روز دوشنبه بازگشایی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم از روز دوشنبه بازگشایی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم از روز دوشنبه

بازگشایی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم از روز دوشنبه

آستان مقدس حضرت عبدالعظـیم علیه السّلام در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که صحن‌های حرم مطهر از پنجم خرداد ماه بازگشایی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، آستان مقدس حضرت عبدالعظـیم علیه السّلام در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که صحن‌های حرم مطهر از پنجم خرداد ماه بازگشایی می‌شود.


در این اطلاعیه آمده است:


۱.صحـن‌های آستان مقدس از روز دوشنـبه ۵ خرداد ۹۹ بازگشـایی و ساعت تشـرف تا اطـلاع ثانوی صبـح‌ها از ساعت ۹ الی ۱۲ و عصـرها از ساعت ۱۵ الی ۱۹ وحضـور زائـرین محتـرم در صـحن‌هـا بصـورت حـداقـلی و درکمتـرین زمـان ممکن مقدور خـواهد بود.


۲. به منظور رعایت پروتکـل‌های بهداشتی، همراه داشتن ماسک و دستکش، مهر و جانماز، کتـاب دعـا و قـرآن ، و همـچنین چـادر بـرای بانـوان ضـروری بوده و با عـنایت به دستورالعـمل‌های بهداشتی فعلا ارائه هرگونه خدمات زائر از قبیل نگهداری امـانات، تحویل ویلـچر، چـادر زیارت، آبـجوش و ... مقدور نیست.


 ۳. زائرین ارجمند از همراه آوردن ساک و بسته‌های حجیم و اقـلام خوراکی و هرگونه وسایل متفرقه جداً اجتناب نموده و همچنین از به همراه آوردن سالمندان محترم، بیماران عزیز و خردسـالان دلبند نیز حتی المقدور خودداری فرمایند.


۴. در شـرایط فعلی امکان برگزاری هیچگونه مراسـم جمـعی اعـم از نمـاز جماعت، مجالس ترحـیم، یـادبود و ... فراهم نیست.   


 


| شناسه مطلب: 100540
حضرت عبدالعظیممطالب مرتبط

نظرات کاربران