عزیمت 195 زائر آبادانی به سرزمین وحی عزیمت 195 زائر آبادانی به سرزمین وحی عزیمت 195 زائر آبادانی به سرزمین وحی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
عزیمت 195 زائر آبادانی به سرزمین وحی عزیمت 195 زائر آبادانی به سرزمین وحی عزیمت 195 زائر آبادانی به سرزمین وحی عزیمت 195 زائر آبادانی به سرزمین وحی عزیمت 195 زائر آبادانی به سرزمین وحی

عزیمت 195 زائر آبادانی به سرزمین وحی

کاروان زائران آبادانی متشکل از 195 نفر ظهر روز گذشته در ساعت 12 ظهر با پرواز مستقیم اهواز- جده عازم سرزمین وحی شدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبري به نقل از فارس، علی حکمت اظهار کرد: کاروان زائران آبادانی متشکل از 195 نفر ظهر روز گذشته در ساعت 12 ظهر با پرواز مستقیم اهواز- جده عازم سرزمین وحی شدند.

وی افزود: در تماس‌ صبح امروز با کاروان اعزامی زائران آبادان مشخص شد همه افراد این کاروان در صحت و سلامت کامل وارد جده شده و برای انجام مناسک حج آماده می‌شوند.

مدیرکاروان حج و زیارت آبادان ادامه داد: تشکیل کار گروه‌ها و جلسات آموزشی تئوری و عملی قبل و بعد از اعزام برای عوامل اجرایی و زائران از جمله برنامه‌های کاروان حج و زیارت منطقه است.

وی با اشاره به تعداد افراد شرکت کننده در کاروان امسال حج و زیارت آبادان گفت: از 195 نفر زائر آبادانی در حدود 40 درصد را خانم‌های آبادانی تشکیل می‌دهند.

حکمت افزود: نظارت مستمر بر عملکرد عوامل اجرایی به منظور انجام وظایف محوله در راستای کسب رضایت زائران از اهداف ما به‌عنوان مدیر کاروان است که در این راستا زائران با سلامت کامل اعمال اولیه حج را به جا آورده‌اند.

وی در پایان گفت: زائران سرزمین وحی 33 روز دیگر وارد آبادان می‌شوند.
نظرات کاربران