ساخت فیلم مستند از کرمانشاه تا کربلا


رئیس موسسه مالی و اعتباری مهر گفت: فیلم مستند از کرمانشاه تا کربلا با مهر دل به کارگردانی سید سعید قاسمی در کرمانشاه ساخته می‌شود.

به گزارش پایگاه طالاع رسانی حج، محمد رحيم گلبداغي گفت: نام مقدس كربلا همواره براي ما ياد آور حماسه ماندگار حضرت امام حسين (ع) و يارانش در سرزمين كربلاست و اكنون كه كربلا به عنوان بارگاه ملكوتي آن بزرگوار محل زيارت زوار دلسوخته آن حضرت است بايد به بهترين نحو ممكن آراسته باشد.
وي ادامه داد: موسسه مالي و اعتباري مهر استان كرمانشاه با همكاري ستاد عتبات عاليات براي ساخت يكي از درب هاي حرم مطهر سيدالشهدا (ع) با عنوان باب الرأس اقدام كرده و هزينه ساخت آن‌را متقبل شده كه درب مذكور به همراه درب‌هاي ديگر در اصفهان در حال ساخت است.
گلبداغي افزود: فيلم مستند از كرمانشاه تا كربلا روايتگر روند ساخت اين درب‌ها تا مرحله نصب در حرم مطهر است كه با همكاري موسسه سينمايي فيلمسازان گروه هفت تهيه و توليد مي‌شود.
كارگرداني اين مستند را سيد سعيد قاسمي برعهده دارد و ليلا مرادي به عنوان راوي اول ٬ حجت قاسمي به عنوان تصوير بردار٬ مسعود قاسمي به عنوان صدا بردار٬ و محمد رحيم گلبداغي مدير توليد اين مجموعه خواهند بود.
نظرات کاربران