پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به رئیس بنیاد شهید

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با صدور پیامی، انتصاب مهندس سعید اوحدی را به سمت معاون رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک گفت.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در پیامی انتصاب «سعید اوحدی» را به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک گفت.


متن این پیام به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم


برادرارجمند جناب آقای مهندس سعید اوحدی دام عزه


با سلام و تحیت 


انتصاب شایسته حضرتعالی به ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.


خدمت به ایثارگران ، جانبازان و خانواده شهیدان و تلاش برای حل مشکلاتشان توفیق بزرگی است که نصیب هرکس نمی‌شود و بی‌تردید رضایت خدا و رسولش را در پی خواهد داشت.


حضور و توانمندی های جنابعالی که خود از جانبازان و آزادگان سرفراز دفاع مقدس هستید درجایگاه خطیر رسیدگی به امورجانبازان، آزادگان و ایثارگران مایه بسی دلگرمی و امیدواری است.


توفیقات روزافزون شما را در عرصه خدمت صادقانه به ‌نظام و میهن اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم و امیدوارم در این مسئولیت خطیر، همواره موفق و مؤید باشید.


سید عبدالفتاح نواب


نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت
مطالب مرتبط

نظرات کاربران