حال و هوای بین الحرمین به مناسبت ماه شعبان المعظم  حال و هوای بین الحرمین به مناسبت ماه شعبان المعظم  حال و هوای بین الحرمین به مناسبت ماه شعبان المعظم  بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حال و هوای بین الحرمین به مناسبت ماه شعبان المعظم  حال و هوای بین الحرمین به مناسبت ماه شعبان المعظم  حال و هوای بین الحرمین به مناسبت ماه شعبان المعظم  حال و هوای بین الحرمین به مناسبت ماه شعبان المعظم  حال و هوای بین الحرمین به مناسبت ماه شعبان المعظم 

حال و هوای بین الحرمین به مناسبت ماه شعبان المعظم 

بین الحرمین به مناسبت فرارسیدن ماه شعبان المعظم برای برگزاری جشن های باشکوه در این ماه آماده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از الکفیل، با فرارسیدن ماه شعبان المعظم، کربلای معلی شاهد جشن های باشکوه به مناسبت میلاد امام حسین(ع)، امام سجاد(ع) و حضرت اباالفضل العباس(ع)  و میلاد صاحب الزمان حجت بن الحسن عسکری(عج) است و فضای بین الحرمین مملو از شادی و شعف است.


علاء عماد بدر الیاسری مسئول واحد رسانه در بخش بین الحرمین گفت: فضای بین الحرمین برای استقبال از جشن های این ماه معظم آماده شده است. به طوری که نمادهای زینت و شادی در سراسر بین الحرمین دیده می شود.الیاسری افزود: مسئولان بین الحرمین اطراف بیرونی حرم اباالفضل العباس تا حرم برادرش امام حسین(ع) را تزیین و چراغانی کردند و تابلوهای نوری رنگی که نورشان بین الحرمین را پوشانده است، نصب کردند.


وی ادامه داد: 30 پارچه نوشته به اندازه یکسان نیز در مکان های مختلف بین الحرمین نصب شده است. روی این پارچه ها گفته ها و سخنان ائمه اطهار(ع) درباره اهمیت این مناسبت ها و شخصیت هایی که میلادشان در این ماه مبارک است، نوشته شده است.این پارچه نوشته ها به روشی زیبا و هنری و متناسب با محیط اطراف آن نصب شده است. این پارچه نوشته ها به طور مساوی در بین الحرمین تقسیم شده است و بین چراغ برق ها قرار گرفته است. بخش بین الحرمین برنامه خدماتی، امنیتی و بهداشتی را متناسب با شرایط کنونی آماده کرده است و تلاش می کند تا بهترین خدمات را به زایران ارایه کند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران