آغاز محافل هفتگی قرآنی کمیته فعالیت های قرآن ستاد فرهنگی اربعین  

محافل هفتگی قرآنی کمیته فعالیت‌های قرآن ستاد فرهنگی اربعین با حضور قاریان از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای اسلامی از هشتم ذی الحجه آغاز شده و تا روز اربعین ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سید محمد موجانی مسئول کمیته فعالیت های قرآن ستاد فرهنگی اربعین گفت: با توجه به تجارب سال گذشته و به منظور حفظ نشاط معنوی در جامعه و استمرار ارتباط بین فعالان قرآنی اربعین و عموم مردم و همچنین بزرگداشت موسم عزای حضرت اباعبدالله (ع)، محافل قرآنی به صورت هفتگی، روزهای دوشنبه ساعت ۱۹ تا ۲۰ عصر از شبکه تلویزیون اینترنتی عبرات برگزار می شود.


وی افزود: اولین برنامه قرآنی از روز دوشنبه ۲۸ تیر ماه برابر با هشتم ذی‌الحجه سالروز حرکت حضرت اباعبدالله الحسین از مکه به سمت کربلا آغاز و تا روز دوشنبه ۵ مهرماه برابر با بیستم ماه صفر یعنی روز اربعین ادامه خواهد داشت.


مسئول کمیته فعالیت های قرآن ستاد فرهنگی اربعین افزود:  از همه قاریان و نغمه سرایان درگاه قرآن کریم دعوت می شود تا با اجرای برنامه های قرآنی و تلاوت قرآن و ضبط آن با کیفیت مطلوب و ارسال آن به درگاه های ارتباطی کمیته فعالیت‌های قرآنی اربعین در این محافل شرکت نمایند.


وی یادآور شد: ثواب این محافل قرآنی را به محضر حضرت سید الشهدا(ع)، شهدای دشت کربلا و شهدای مقاومت اسلامی به خصوص حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس هدیه خواهیم کرد.


گفتنی است، علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند از طریق کمیته فعالیت های قرآن ستاد فرهنگی اربعین با شماره واتساپ: +۰۹۸۹۱۰۷۷۸۵۸۵۱ و تلگرام: @quranalarbaeen ارتباط برقرار کنند.


 


| شناسه مطلب: 107440
اربعین قرآنمطالب مرتبط

نظرات کاربران