سه کشته در حمله هوایی آمریکا به حسکه سوریه سه کشته در حمله هوایی آمریکا به حسکه سوریه سه کشته در حمله هوایی آمریکا به حسکه سوریه بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
سه کشته در حمله هوایی آمریکا به حسکه سوریه سه کشته در حمله هوایی آمریکا به حسکه سوریه سه کشته در حمله هوایی آمریکا به حسکه سوریه سه کشته در حمله هوایی آمریکا به حسکه سوریه سه کشته در حمله هوایی آمریکا به حسکه سوریه

سه کشته در حمله هوایی آمریکا به حسکه سوریه

منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند، در حمله بالگرد آمریکایی به منزلی در حسکه واقع در شمال شرق سوریه ۳ نفر کشته شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، بالگرد آمریکا با موشک منزلی در روستای «جاموس» واقع در شرق شهر حسکه را پس از اینکه توسط نیروهای شبه نظامی کُرد (قسد) وابسته به آمریکا محاصره شده بود، هدف قرار داد.


بر اساس این گزارش، سه نفر در حمله بالگرد آمریکا کشته و شماری نیز زخمی شدند.


جزئیات بیشتری از این حمله آمریکا منتشر نشده است.


شبه نظامیان قسد با همدستی نظامیان اشغالگر آمریکایی و فرمانبرداری از افرادی که سرزمین سوریه را اشغال کرده، غلات، نفت و همه ثروت این کشور را به یغما می برند.


با شکست گروه تروریستی داعش به عنوان بازوی آمریکا در سوریه در آذر ماه سال ۱۳۹۶، نیروهای آمریکایی مستقیما جایگزین این گروهک شدند و دقیقا از همان زمان نیز به جای داعش شروع به استخراج و سرقت نفت سوریه و ادامه کشتار مردم این کشور کردند.


نیروهای دموکراتیک سوریه شبه‌نظامیان کرد وابسته به نظامیان آمریکایی هستند که در شرق و شمال شرق سوریه حضور دارند.


دولت سوریه بارها تأکید کرده است که این شبه‌نظامیان و آمریکایی‌ها در شرق و شمال شرق سوریه هدفی جز غارت نفت ندارند و به حضور غیر قانونی آنان پایان خواهد داد.
نظرات کاربران