نشست «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت(ع) از منظر رهبر معظم انقلاب» برگزار می‌شود نشست «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت(ع) از منظر رهبر معظم انقلاب» برگزار می‌شود نشست «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت(ع) از منظر رهبر معظم انقلاب» برگزار می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
نشست «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت(ع) از منظر رهبر معظم انقلاب» برگزار می‌شود نشست «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت(ع) از منظر رهبر معظم انقلاب» برگزار می‌شود نشست «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت(ع) از منظر رهبر معظم انقلاب» برگزار می‌شود نشست «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت(ع) از منظر رهبر معظم انقلاب» برگزار می‌شود نشست «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت(ع) از منظر رهبر معظم انقلاب» برگزار می‌شود

نشست «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت(ع) از منظر رهبر معظم انقلاب» برگزار می‌شود

نشست با موضوع «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت (ع) از منظر رهبر معظم انقلاب»، در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، نشست تخصصی مبنا در دفتر نمایندگی حفظ و نشر آثار آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه العالی) در مشهد برگزار می‌شود.


این نشست با موضوع «ولایت در قرآن و سیره اهل بیت (ع) از منظر آیت الله العظمی خامنه ای(مدّظلّه العالی)» و با حضور حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان برگزار می‌شود.


زمان این نشست شنبه ۹ مرداد ساعت ۱۸ می‌باشد. علاقه مندان به شرکت در این نشست میت وانند با ارسال گزینه مربوطه به شماره پیامکی ۱۰۰۰۴۰۰۲۰ در این نشست شرکت کنند.


افرادی که می خواهند به صورت حضوری (با ظرفیت محدود) در این نشست شرکت کنند با ارسال عدد ۱۱ و افرادی که می خواهند به صورت مجازی در این نشست حضور پیدا کنند عدد ۱۰ را به این سامانه پیامکی ارسال کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران