انتخاب مجدد « اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس انتخاب مجدد « اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس انتخاب مجدد « اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
انتخاب مجدد « اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس انتخاب مجدد « اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس انتخاب مجدد « اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس انتخاب مجدد « اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس انتخاب مجدد « اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس

انتخاب مجدد « اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس

منابع فلسطینی اعلام کردند: جنبش حماس اسماعیل هنیه را برای یک دوره جدید تا سال ۲۰۲۵ میلادی به عنوان رئیس دفتر سیاسی این جنبش انتخاب کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، منابع فلسطینی اعلام کردند: جنبش حماس اسماعیل هنیه را برای یک دوره جدید تا سال ۲۰۲۵ میلادی به عنوان رئیس دفتر سیاسی این جنبش انتخاب کرده است.


این منابع اعلام کردند: شورای مشورتی جنبش حماس روز جمعه گذشته سی ام جولای ۲۰۲۱، مجدداً اسماعیل هنیه را به عنوان رئیس دفتر سیاسی حماس انتخاب کرده است و امروز یکشنبه معاون هنیه و بقیه اعضای دفتر سیاسی انتخاب می‌شوند.


حماس پیش‌تر در آوریل «خالد مشعل» را به عنوان رئیس دفتر سیاسی این جنبش در خارج، در ژوئیه «صالح العاروری» را به عنوان رئیس این جنبش در کرانه باختری و در مارس گذشته «یحیی السنوار» را به عنوان رئیس دفتر سیاسی در نوار غزه انتخاب کرد.


حماس انتخابات داخلی خود را هر چهار سال یک بار به صورت محرمانه (به خاطر مسائل امنیتی) برگزار می‌کند. انتخابات فعلی داخلی از فوریه گذشته (۲۰۲۱) آغاز شده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران