چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» برگزار می‌شود چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» برگزار می‌شود چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» برگزار می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» برگزار می‌شود چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» برگزار می‌شود چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» برگزار می‌شود چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» برگزار می‌شود چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» برگزار می‌شود

چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» برگزار می‌شود

چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، همزمان با آخرین هفته ماه محرم الحرام و به منظور استفاده بیشتر زائران از برنامه‌های معنوی و مذهبی این ماه، چهارمین برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی«در مدرسه عاشورا» از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت به صورت مجازی برگزار می‌شود.


براساس این گزارش، این برنامه، شامگاه روز پنجشنبه 11 شهریور ماه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ به مدت یک ساعت به صورت مجازی از سوی مدیریت آموزش حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت برگزار خواهد شد.


حجج‌الاسلام و المسلمین استاد محسن قرائتی، دکتر ناصر رفیعی عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه، سیدحسین شفیعی و عسکر دیرباز عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از سخنرانان این ویژه برنامه به شمار می‌آیند.


این گزارش حاکی است، این ویژه برنامه با مداحی شماری از مداحان مطرح کشوری از طریق سامانه رواق میقات به نشانی revaghemighat.tv  در بستر فضای مجازی پخش می‌شود.


| شناسه مطلب: 107972نظرات کاربران