تمدید مهلت ثبت‌نام قطعی زائران اربعین تمدید مهلت ثبت‌نام قطعی زائران اربعین تمدید مهلت ثبت‌نام قطعی زائران اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تمدید مهلت ثبت‌نام قطعی زائران اربعین تمدید مهلت ثبت‌نام قطعی زائران اربعین تمدید مهلت ثبت‌نام قطعی زائران اربعین تمدید مهلت ثبت‌نام قطعی زائران اربعین تمدید مهلت ثبت‌نام قطعی زائران اربعین

تمدید مهلت ثبت‌نام قطعی زائران اربعین

مهلت ثبت‌نام در سامانه سماح برای افرادی که پیام تأیید برای زیارت اربعین دریافت کرده‌اند، تمدید شد و زائران تا ساعت 24 امشب فرصت دارند ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

از امروز افراد واجد شرایط که پیام تکمیل ثبت‌نام از سوی کمیته اعزام ستاد اربعین دریافت کرده بودند، باید تا ساعت ۱۳ به منظور تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه‌ها به سامانه سماح مراجعه می‌کردند که با توجه به محدودیت زمان پیش بینی شده از سوی کمیته اعزام و استقبال زائران، این مهلت تمدید شد.


بر همین اساس، افرادی که واکسیناسیون آنها از سوی وزارت بهداشت تأیید شده است و پیام تکمیل ثبت‌نام را دریافت کردند تا ساعت ۲۴ امشب می توانند با مراجعه به سامانه سماح ثبت‌نام خود را قطعی کنند.


همچنین با توجه به دستورالعمل کمیته اعزام، در صورتی که افراد پذیرفته شده در زمان مقرر ثبت‌نام خود را تکمیل نکنند، از لیست حذف خواهند شد. با توجه به محدودیت زمان اعلام شده از سوی مسؤولان و درخواست‌های مکرر زائران اربعین برای تمدید مهلت ثبت‌نام، کمیته اعزام این مهلت را تا ساعت ۲۴ امشب تمدید کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران