طرح امنیتی اربعین در عراق اعلام شد طرح امنیتی اربعین در عراق اعلام شد طرح امنیتی اربعین در عراق اعلام شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
طرح امنیتی اربعین در عراق اعلام شد طرح امنیتی اربعین در عراق اعلام شد طرح امنیتی اربعین در عراق اعلام شد طرح امنیتی اربعین در عراق اعلام شد طرح امنیتی اربعین در عراق اعلام شد

طرح امنیتی اربعین در عراق اعلام شد

وزیر کشورعراق اعلام کرد: امسال بالغ بر۲۰ هزار نیروی امنیتی در کنار نیروهای ویژه وهمچنین تیپ پیاده نظام ارتش عراق طرح دقیق حفاظت از زائران اربعین را اجرا می‌کنند.

به گزارش الفرات نیوز، عثمان الغانمی، وزیر کشور عراق از تقویت نیروهای امنیتی این کشور با تزریق نیروهایی ویژه برای تأمین امنیت برپایی مراسم اربعین امسال خبر داد.


الغانمی در اظهاراتی خبری گفت: یگان‌های امنیتی که در چارچوب مراسم اربعین امام حسین (ع) مأمور حفاظت از زائران هستند با یک لشکر از نیروهای ویژه و یک تیپ پیاده نظام از ارتش تقویت شدند.


وی افزود: ما طرح امنیتی ویژه اربعین  را که این بار به صورت دقیق، هوشیارانه و محرمانه تهیه شده بود، بررسی کردیم. در اجرای این طرح  بیش از ۲۰ هزار نیروی امنیتی شرکت خواهند کرد و واحدهایی از نیروهای ارتش، نیروهای امنیتی را در تأمین کامل امنیت مراسم اربعین یاری خواهند داد.


الغانمی طی روزهای گذشته به استان‌های بابل، کربلای معلی و نجف اشرف سفر کرد تا از طرح امنیتی ویژه تأمین امنیت مراسم اربعین آگاه شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران