خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان به زائران اربعین در عراق خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان به زائران اربعین در عراق خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان به زائران اربعین در عراق بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان به زائران اربعین در عراق خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان به زائران اربعین در عراق خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان به زائران اربعین در عراق خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان به زائران اربعین در عراق خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان به زائران اربعین در عراق

خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان به زائران اربعین در عراق

شرکت ملی ارتباطات و اطلاعات عراق اعلام کرد: در ایام اربعین، خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان در اختیار زائران ابا عبدالله الحسین (ع) قرار می‌دهد.

شرکت ملی ارتباطات و اطلاعات عراق درباره برنامه خود برای زیارت اربعین گفت: این شرکت برنامه خود را برای پشتیبانی از بخش‌های خدمات‌رسان به زائران اربعین با ارائه خدمات مخابراتی و اینترنت رایگان آغاز کرده است.


احمد ابراهیم، سخنگوی روابط عمومی و رسانه‌ای شرکت ملی ارتباطات و اطلاعات عراق افزود: این شرکت در حال کار برای ارائه تلفن‌‌های ثابت برای زائران اربعین در جاده بابل به سمت کربلا است که یکی از روش‌هایی است که سالانه برای ارائه خدمات به زائران در استان‌های کربلا و نجف و بابل انجام می‌شود.


وی به تشکیل کمیته‌هایی برای تأمین خدمات اینترنت در سراسر استان کربلا اشاره کرد و افزود: این کمیته ها در حال برنامه‌ریزی مقدماتی برای راه‌اندازی مسیرهای کابل نوری هستند که قابلیت پوشش اینترنت را در تمام محورهای استان دارد و همچنین نوسازی کابل‌های آسیب دیده به منظور عرضه خدمات به زوار در حال انجام است.


ابراهیم ادامه داد: این شرکت برای تأمین شماره‌های خط تلفن و ارتباطات بی سیم برای پلیس، فوریت‌های پزشکی، دفاع مدنی، آمبولانس، امنیت ملی و بخش‌های امنیتی مرتبط و همچنین نصب دوربین‌ها در بقاع متبرکه برای نظارت بر حرکت زائران در حال فعالیت است.


وی افزود: اینترنت رایگان به ۳۰ مرکز راهنمایی زوار در استان نجف ارائه شده تا در طول جاده نجف به کربلا از طریق هماهنگی با تعدادی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی فعالیت کنند. همچنین بی‌سیم وای فای برای ارائه خدمات رایگان به زائران به مدت یک ربع ساعت برای زائرانی که به شبکه دسترسی دارند فراهم است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران