زائر نیابتی شما در اربعین هستیم/ ثبت‌نام کنید زائر نیابتی شما در اربعین هستیم/ ثبت‌نام کنید زائر نیابتی شما در اربعین هستیم/ ثبت‌نام کنید بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
زائر نیابتی شما در اربعین هستیم/ ثبت‌نام کنید زائر نیابتی شما در اربعین هستیم/ ثبت‌نام کنید زائر نیابتی شما در اربعین هستیم/ ثبت‌نام کنید زائر نیابتی شما در اربعین هستیم/ ثبت‌نام کنید زائر نیابتی شما در اربعین هستیم/ ثبت‌نام کنید

زائر نیابتی شما در اربعین هستیم/ ثبت‌نام کنید

اگر امسال نتوانسته‌اید زائر اربعین باشید، ما نائب شما در این زیارت ارزشمند خواهیم بود.

به گزارش ایکنا، اگردلخوشی این نبود که از هر کجای عالم که به امام حسین(ع) سلام کنیم، یقیناً پاسخ سلام را ایشان خواهند داد، داغ دو سال دوری از مراسم پیاده‌روی اربعین و عرض ارادت حضوری به پیشگاه حضرت عشق، جانگدازتر می‌شد.


اما در کنار شادی این حقیقت مسلم که عاشقان هر کجای عالم باشند می‌توانند از دور امامان خود را زیارت کنند، امسال ۶۰ هزار ایرانی توفیق دارند گام بر مسیر پیاده‌روی اربعین بگذارند و از کنار مزار مطهر پدر امت، حضرت علی(ع) به سمت کربلای معلی راهی شوند.


زائران پیاده‌روی اربعین امسال، نائب‌الزیاره تمام عاشقانی هستند که سلام‌هایشان از دور ولی محبتشان نزدیک است. برای کم کردن دلتنگی این ارادتمندان اهل بیت(ع)، شبکه اینترنتی حبیب درخواست زیارت نیابتی را دریافت می‌کند.


علاقه‌مندان می‌توانند درخواست زیارت نیابتی خود را به نشانی www.tvzaer.ir ارسال کنند. برای ارسال محتوای اربعینی و به اشتراک گذاشتن محتواهای تولیدی خودتان در قالب‌های مختلف نیز می‌توانید آثار خود را به نشانی www.habibtv.ir ارسال کنید. انتشار محتوا در فضای مجازی با هشتگ‌های: #زیارت_نیابتی و #به_تو_از_دور_سلام نیز راهی است برای نشان دادن خیل علاقه‌مندان به زیارت اربعین و ترویج فرهنگ عظیم عاشورا در فضای مجازی.


یادآور می‌شود، برگزیده محتواهای ارسالی و منتشر شده در فضای مجازی از شبکه اینترنتی حبیب پخش می‌شود و علاقه‌مندان برای مشاهده مراسم پیاده‌روی اربعین می‌توانند به این شبکه اینترنتی به نشانی telewebion.com/live/habib مراجعه کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران