اختصاص روزانه 400 اتوبوس برای بازگشت زوار از مرز مهران اختصاص روزانه 400 اتوبوس برای بازگشت زوار از مرز مهران اختصاص روزانه 400 اتوبوس برای بازگشت زوار از مرز مهران بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اختصاص روزانه 400 اتوبوس برای بازگشت زوار از مرز مهران اختصاص روزانه 400 اتوبوس برای بازگشت زوار از مرز مهران اختصاص روزانه 400 اتوبوس برای بازگشت زوار از مرز مهران اختصاص روزانه 400 اتوبوس برای بازگشت زوار از مرز مهران اختصاص روزانه 400 اتوبوس برای بازگشت زوار از مرز مهران

اختصاص روزانه 400 اتوبوس برای بازگشت زوار از مرز مهران

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای بازگشت زمینی زائران اربعین، از سوم‌ تا دهم مهر، روزانه ۴۰۰ دستگاه اتوبوس در مرز مهران مستقر می شود.

شهرام آدم نژاد تلاش حداکثری ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی برای ارائه خدمات با کیفیت بالا و مطلوب به زائران حسینی را یاد آور شد و با اشاره به امکان بازگشت زائران با هواپیما، از باز بودن مرز مهران برای بازگشت خبر داد.


وی گفت: در تصمیمات اتخاذ شده در جلسه هماهنگی ستاد اربعین وزارت راه و شهرسازی مقرر شد به منظور تامین رفاه و آرامش زائران اربعین حسینی، با برنامه ریزی انجام شده و تخصیص ناوگان برای بازگرداندن آنها، از سوم‌ تا دهم مهر ماه، روزانه ۴۰۰ دستگاه اتوبوس برای بازگرداندن آنها در مرز مهران مستقر شود.


وی اظهار کرد: زائران می توانند پس از ورود به کشور با تهیه بلیت اتوبوس به شهرهای خود بازگردند.


معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی افزود: با توجه به افزایش تقاضا، از روز گذشته تعداد هواپیماها را جهت انتقال مسافران در مسیر شهرهای عراق اضافه کردیم تا زائرانی که روادید خود را دریافت کرده اند بتوانند در تاریخ مدنظر خود بلیت شان را تهیه کنند.


آدم نژاد درباره برخی گزارشات فروش بلیت هواپیما بالاتر از نرخ مصوب ستاد اربعین گفت: شرکت های هواپیمایی و توزیع کنندگان متخلف که بلیت را به نرخ بالاتر از قیمت مصوب به فروش رسانده اند شناسایی شده و با آنها قاطعانه برخورد خواهد شد.


وی تاکید کرد: سیستم پایش و نظارت وزارت راه و شهرسازی به صورت ۲۴ ساعته در فرودگاه ها مستقر است و هرگونه تخلف در ارائه خدمات با برخورد جدی همراه خواهد بود.


آدم نژاد افزود: چندین موکب در مراکز اعزام و پذیرش مسافران در فرودگاه ها و همچنین مرز مهران دایر شده است تا از زائرین پذیرایی به عمل آید.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران