استقرار هزاران نیروی الحشد الشعبی در نجف برای تأمین امنیت مراسم رحلت پیامبر اسلام (ص) استقرار هزاران نیروی الحشد الشعبی در نجف برای تأمین امنیت مراسم رحلت پیامبر اسلام (ص) استقرار هزاران نیروی الحشد الشعبی در نجف برای تأمین امنیت مراسم رحلت پیامبر اسلام (ص) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
استقرار هزاران نیروی الحشد الشعبی در نجف برای تأمین امنیت مراسم رحلت پیامبر اسلام (ص) استقرار هزاران نیروی الحشد الشعبی در نجف برای تأمین امنیت مراسم رحلت پیامبر اسلام (ص) استقرار هزاران نیروی الحشد الشعبی در نجف برای تأمین امنیت مراسم رحلت پیامبر اسلام (ص) استقرار هزاران نیروی الحشد الشعبی در نجف برای تأمین امنیت مراسم رحلت پیامبر اسلام (ص) استقرار هزاران نیروی الحشد الشعبی در نجف برای تأمین امنیت مراسم رحلت پیامبر اسلام (ص)

استقرار هزاران نیروی الحشد الشعبی در نجف برای تأمین امنیت مراسم رحلت پیامبر اسلام (ص)

سازمان الحشد الشعبی از استقرار هفت هزار نیرو در نجف اشرف برای تأمین امنیت مراسم عزاداری رحلت پیامبر اسلام (ص) خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سازمان الحشدالشعبی عراق دیروز(سه شنبه) از استقرار هفت هزار نیروی این سازمان در داخل و اطراف نجف اشرف برای تأمین امنیت مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص) خبر داد.


به نوشته وبگاه موازین نیوز، «حسین العیساوی» معاون رئیس ستاد الحشد الشعبی گفت که این سازمان تمامی امکانات خود را برای تأمین جاده‌ها و مسیر عزاداران در ماه گذشته و این ماه و در خلال زیارت اربعین  که ۱۷ میلیون زائر داشت به کار گرفته است.


وی همچنین گفت: فرماندهی بخش «عملیات فرات» در الحشد الشعبی مسئول تأمین امنیت نجف و محیط اطراف آن شده و تاکنون هیچ مورد امنیتی مشکوکی گزارش نشده است. همزمان زیر مجموعه‌های مختلف الحشد الشعبی نیز در حالت آماده‌باش به سر می‌برند.


در مراسم اربعین حسینی نیز  تعداد نیروهای الحشد الشعبی مستقر در شهر کربلای معلی دو برابر شده و به ۹۵۰۰ نفر رسیده بود تا امنیت زائران و خدمت به آن‌ها را تامین کنند.


سالروز رحلت پیامبر اعظم (ص) در کشور عراق امروز چهارشنبه برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران