حال و هوای حرم امام علی(ع) در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) حال و هوای حرم امام علی(ع) در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) حال و هوای حرم امام علی(ع) در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حال و هوای حرم امام علی(ع) در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) حال و هوای حرم امام علی(ع) در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) حال و هوای حرم امام علی(ع) در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) حال و هوای حرم امام علی(ع) در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) حال و هوای حرم امام علی(ع) در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص)

حال و هوای حرم امام علی(ع) در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص)

صحن و سرای حرم مطهر امام علی(ع) از شب گذشته شاهد حضور هزاران زائری است که در سوگ رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و سبط بزرگوار ایشان حضرت امام حسن مجتبی(ع) به عزاداری و عبادت می‌پردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، در سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) زائران از شهرهای مختلف عراق و کشورهای همجوار خود را به نجف اشرف رسانده‌اند تا این مصیبت بزرگ را خدمت امیر المومنین(ع) تسلیت گویند.


میلیون‌ها زائر با پای پیاده از استان‌های مختلف همچنان در مسیر رسیدن به نجف اشرف هستند و مسئولین استان نجف از طرح امنیتی و خدماتی ویژه خود برای استقبال از زائران خبر داده‌اند.


شب گذشته نیز صحن و سرای حرم امیر المومنین علی(ع) مملو از زائرانی بود که در سوگ رحلت پیامبر اکرم(ص) و سبط بزرگوار ایشان شب را تا صبح به عزاداری و عبادت مشغول شدند.


بخش امور دینی آستان مقدس علوی، در بخش‌هایی از صحن حرم مطهر امام علی(ع) ایستگاه‌هایی را برای پاسخ به سوال‌های دینی زائران دایر کرده است.


در عراق فردا چهارشنبه ۲۸ صفر اعلام شده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران