الازهر انفجار تروریستی مسجد شیعیان افغانستان را محکوم کرد الازهر انفجار تروریستی مسجد شیعیان افغانستان را محکوم کرد الازهر انفجار تروریستی مسجد شیعیان افغانستان را محکوم کرد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
الازهر انفجار تروریستی مسجد شیعیان افغانستان را محکوم کرد الازهر انفجار تروریستی مسجد شیعیان افغانستان را محکوم کرد الازهر انفجار تروریستی مسجد شیعیان افغانستان را محکوم کرد الازهر انفجار تروریستی مسجد شیعیان افغانستان را محکوم کرد الازهر انفجار تروریستی مسجد شیعیان افغانستان را محکوم کرد

الازهر انفجار تروریستی مسجد شیعیان افغانستان را محکوم کرد

الازهر مصر انفجار انتحاری در مسجد شیعیان در ولایت قندوز افغانستان را محکوم کرد و گفت: مرتکبان این جنایت عامدانه به دنبال مخدوش کردن چهره دین هستند.

به گزارش خبرگزاری ها، الازهر مصر انفجار انتحاری در مسجد شیعیان در ولایت قندوز افغانستان را محکوم کرد و گفت: مرتکبان این جنایت عامدانه به دنبال مخدوش کردن چهره دین هستند.


الازهر با شدیدترین وجه این انفجار را که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر شد را محکوم کرد و با تمامی اقدامات خشونت بار و تروریستی که اماکن عبادی را هدف قرار می دهد، قاطعانه مخالفت کرد.


الازهر افزود: این افراد منحرف، ارزش های دینی را زیر پا گذاشته و از چارچوب عرف های انسانی خارج شده و عامدانه برای مخدوش کردن چهره دین تلاش می کنند.


الازهر بر ضرورت یکپارچه کردن تلاش های بین المللی برای مقابله با تروریسم و ندادن فرصت به مروّجان خشونت و نفرت تأکید کرد و این مصیبت را صمیمانه به ملت افغانستان و خانواده های قربانیان تسلیت گفت و برای مجروحان طلب شفا و برای قربانیان طلب رحمت کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران