اعتراض فلسطینیان به تخریب قبور مسلمانان در قدس اعتراض فلسطینیان به تخریب قبور مسلمانان در قدس اعتراض فلسطینیان به تخریب قبور مسلمانان در قدس بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اعتراض فلسطینیان به تخریب قبور مسلمانان در قدس اعتراض فلسطینیان به تخریب قبور مسلمانان در قدس اعتراض فلسطینیان به تخریب قبور مسلمانان در قدس اعتراض فلسطینیان به تخریب قبور مسلمانان در قدس اعتراض فلسطینیان به تخریب قبور مسلمانان در قدس

اعتراض فلسطینیان به تخریب قبور مسلمانان در قدس

جوانان فلسطینی در تجمع اعتراض آمیز علیه تخریب قبور مسلمانان در نزدیکی قبرستان الیوسفیة در مجاورت مسجدالاقصی با نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی درگیر شدند.

این تجمع اعتراض آمیز بعد از تخریب قبور مسلمانان در قبرستان «الیوسفیة» توسط رژیم اسرائیل برای تبدیل آن به یک پارک توراتی انجام شد.


دهها نفر از فلسطینیان با لبیک گفتن دعوتی که از سوی موسسات قدس مطرح شد، برای ادای نماز مغرب در این قبرستان حاضر شدند که این تجمع به درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی منجر شد.


تصاویر منتشر شده حاکی از پرتاب بمب‌های صوتی و گاز اشک آور توسط نظامیان صهیونیستی به سوی جوانان و ضرب و جرح «محمد ابوالحمص» و «جواد صیام» دو فعال فلسطینی است.


نیروهای اسرائیلی همچنین با استفاده از باتوم فلسطینیان و خبرنگاران را از محیط قبرستان بیرون کردند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران