فراخوان تحصن در مسجد الاقصی برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست فراخوان تحصن در مسجد الاقصی برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست فراخوان تحصن در مسجد الاقصی برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
فراخوان تحصن در مسجد الاقصی برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست فراخوان تحصن در مسجد الاقصی برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست فراخوان تحصن در مسجد الاقصی برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست فراخوان تحصن در مسجد الاقصی برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست فراخوان تحصن در مسجد الاقصی برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست

فراخوان تحصن در مسجد الاقصی برای مقابله با شهرک نشینان صهیونیست

فعالان فلسطینی طی فراخوانی از هموطنان خود خواستند برای مقابله با برنامه شهرک نشینان صهیونیست در ورود گسترده به صحن‌های مسجد الاقصی برای انجام آداب تلمودی در آنجا در صحن‌های مسجد تحصن کنند.

به گزارش خبرگزاری ها، فعالان فلسطینی شامگاه دوشنبه از طریق شبکه‌های اجتماعی هموطنان خود را به عزیمت به سمت مسجد الاقصی و تحصن در آنجا برای مقابله با یورش گسترده شهرک‌نشینان صهیونیست دعوت کردند.


به گزارش الهدف، گروه‌های تندرو صهیونیستی موسوم به الهیکل امروز در شبکه‌های اجتماعی با راه اندازی فراخوان‌های متعدد از شهرک‌نشینان صهیونیست خواسته‌اند که صبح فردا سه شنبه به طور غیرقانونی در سطحی گسترده وارد صحن‌های مسجد الاقصی شوند.


شعار این گروه‌ها برای ورود غیرقانونی به مسجد الاقصی این است که «فصل زمستان را در جبل المعبد افتتاح می‌کنیم»؛ جبل المعبد نامی است که صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی اطلاق می‌کنند.


۱۳۲ شهرک نشین صهیونیست امروز نیز با پشتیبانی نظامیان این رژیم وارد صحن‌های مسجد الاقصی شده مشغول گشت‌زنی‌های تحریک آمیز شدند.


دادگاه صلح رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی یک هفته پیش در حکمی بی‌سابقه حق برگزاری نیایش یهودیان در صحن‌های مسجد‌الاقصی مشروط به اینکه این نیایش در سکوت برگزار شود،  به رسمیت شناخته بود.


این در حالی است که دادگاه مرکزی رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی جمعه گذشته با صدور حکم جدیدی اعلام کرد که نیایش یهودیان در مسجدالاقصی جایز نیست و رسانه‌های رژیم صهیونیستی حکم این دادگاه را عقب‌نشینی رژیم صهیونیستی از حکم دادگاه صلح این رژیم دانسته بودند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران