اعلام زمان برگزاری سی وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان اعلام زمان برگزاری سی وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان اعلام زمان برگزاری سی وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اعلام زمان برگزاری سی وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان اعلام زمان برگزاری سی وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان اعلام زمان برگزاری سی وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان اعلام زمان برگزاری سی وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان اعلام زمان برگزاری سی وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان

اعلام زمان برگزاری سی وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان

زمان برگزاری مرحله سراسری بخش معارفی و رشته‌های حفظ از بخش آوایی ؛ حفظ متن و ترجمه فرازهایی از صحیفه سجادیه و نهج البلاغه سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل ازخبرنامه دانشجویان ایران زمان برگزاری مرحله سراسری در بخش معارفی و رشته‌های حفظ از بخش آوایی و رشته‌های حفظ متن و ترجمه فرازهایی از صحیفه سجادیه و نهج البلاغه سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور اعلام شد.


بر اساس این گزارش، آزمون بخش معارفی مرحله سراسری سی وششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت، در رشته‌های آشنایی با احادیث اهل بیت (ع)، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، حفظ متن و ترجمه فرازهایی از نهج البلاغه، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، حفظ متن و ترجمه فرازهایی از صحیفه سجادیه، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با سیره معصومین (ع)، حفظ موضوعی قرآن کریم، احکام، پرسمان معارفی، حفظ متن و ترجمه فرازهایی از نهج البلاغه و حفظ متن و ترجمه فرازهایی از صحیفه سجادیه و سبک زندگی ایرانی و اسلامی به صورت مجازی برگزار می‌شود. دانشجویان برگزیده در بخش معارفی که پیشتر اسامی ایشان از همین طریق اعلام شده است فرصت دارند در بازه زمانی ۱ تا ۱۵ آذر ماه با مراجعه به نشانی https://quranjashnvareh.ir نسبت به تأیید صحت مشخصات و نام کاربری اقدام کنند.


گفتنی است آزمون رشته‌های مذکور در روز چهارشنبه ۲۴ آذر ماه برگزار می‌شود.


دانشجویان فرصت دارند یکبار در بازه زمانی ۱۰:۰۰ الی ۱۶:۰۰ با مراجعه به نشانی الکترونیکی فوق الذکر نسبت به انجام آزمون اقدام نمایند.


همچنین آزمون رشته‌های حفظ در روزهای ۱۷ و ۱۸ آذرماه ویژه برادران و نیز ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ آذر ماه ویژه خواهران بصورت تماس تصویری (برخط) انجام می‌شود.


ضروری است دانشجویان محترم راه یافته به این مرحله در رشته‌های حفظ نسبت به امکان ارتباط تصویری پیام رسان واتساپ بر روی شماره تماس اعلام شده از سوی خود به دبیرخانه مرکزی اطمینان حاصل کنند.


گفتنی است این آزمون صرفاً" یکبار برگزار شده و امکان شرکت مجدد برای دانشجو مهیا نمی‌باشد و مسئولیت شرکت نکردن در آزمون صرفاً" بر عهده دانشجوست و دبیرخانه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران