حزب‌الله لبنان اقدام انگلیس علیه حماس را محکوم کرد حزب‌الله لبنان اقدام انگلیس علیه حماس را محکوم کرد حزب‌الله لبنان اقدام انگلیس علیه حماس را محکوم کرد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حزب‌الله لبنان اقدام انگلیس علیه حماس را محکوم کرد حزب‌الله لبنان اقدام انگلیس علیه حماس را محکوم کرد حزب‌الله لبنان اقدام انگلیس علیه حماس را محکوم کرد حزب‌الله لبنان اقدام انگلیس علیه حماس را محکوم کرد حزب‌الله لبنان اقدام انگلیس علیه حماس را محکوم کرد

حزب‌الله لبنان اقدام انگلیس علیه حماس را محکوم کرد

حزب الله لبنان تصمیم دولت انگلیس برای قرار دادن نام حماس در فهرست تروریستی را به شدت محکوم و اعلام کرد که این تصمیم تأثیری روی ملت مقاوم فلسطین نخواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حزب‌الله لبنان شامگاه شنبه با صدور بیانیه‌ای تصمیم انگلیس برای قرار دادن نام حماس در فهرست سازمان تروریستی را به شدت محکوم و تأکید کرد که تصمیم لندن یک تصمیم اشتباه و ظالمانه است.


در این بیانیه آمده است: این تصمیم متاسفانه در راستای ادامه سیاست‌ انگلیس در حمایت کامل از قتل و تروریسم و کشتار و نابودی دشمن صهیونیست است.


به گزارش المنار، حزب‌الله لبنان از لندن خواست تا در حساب و کتاب‌های اشتباه خود بازنگری و از اجرای این تصمیم ناعادلانه صرف نظر کند


در این بیانیه تأکید شده است که چنین تصمیمی نه تنها روی ملت مقاوم فلسطین و جنبش حماس و سایر گروه‌های مقاومت تأثیر نخواهد گذاشت، بلکه بر عزم و اراده آنها در پیروزی و آزادسازی اراضی فلسطین خواهد افزود.


وزیر کشور انگلیس دیروز اعلام کرد که حماس در این کشور غیرقانونی اعلام شده و به طور کامل از فعالیت ممنوع‌ شده است.


وزیر کشور انگلیس در توییتی با متهم کردن حماس نوشت: "حماس توانایی‌های تروریستی‌ ملموسی از جمله انبار سلاح گسترده و پیشرفته و تأسیسات برای آموزش تروریست‌ها دارد. برای همین اقداماتی را برای ممنوع کردن فعالیت کامل این جنبش اتخاذ کردم. دولت انگلیس به مبارزه با تروریسم و تندروی هرجا که باشد، پایبند است."


نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی هم از گزارش‌ها درباره تصمیم وزارت کشور انگلیس برای درج شاخه سیاسی و نظامی حماس در لیست تروریسم استقبال کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران